Vlakom na letecké dni

Spoločný lístok na vlak, kyvadlovú dopravu a zároveň ako vstupenku na Medzinárodné letecké dni „Sliač 2011", môžu využiť všetci, ktorí plánujú navštíviť Sliač v dňoch 27. a 28. augusta 2011. Spoločný lístok je možné si zakúpiť len cez sieť Ticketportal, nie je možné si ho zakúpiť v osobných pokladniciach Železničnej spoločnosti Slovensko, a.s. Ponuka je limitovaná.

Železničná spoločnosť Slovensko, a. s. (ZSSK) vypraví dva mimoriadne vlaky:

  • v sobotu 27. 8. 2011 rýchlik R 935 Zvolen (odchod 18:41 h) – Košice (príchod 22:00 h)
  • v nedeľu 28. 8. 2011 rýchlik R 930 Košice (odchod 6:06 h) – Zvolen (príchod 9:20 h).

Vlaky budú zastavovať podľa platného cestovného poriadku.

Zároveň spoločný lístok platí pri ceste na podujatie len v určenom vlaku a len z vybraných železničných staníc zo smerov Bratislava, Košice a Žilina (vo vlaku zabezpečené vyhradené miesto, vozeň) vo vlakoch:

  • R 811 Bratislava - Zvolen (príchod 9:36 h) – dňa 27. 8. 2011 a 28. 8. 2011
  • R 930 Košice - Zvolen (príchod 9:20 h) – dňa 27 .8. 2011 a mimoriadne zavedený dňa 28. 8. 2011
  • Zr 1847 Žilina - Banská Bystrica (príchod 7:18 h) – dňa 27. 8. 2011
  • Zr 1849 Žilina - Banská Bystrica (príchod 8:45 h) – dňa 28. 8. 2011

Kyvadlová doprava bude jazdiť zo Zvolena a z Banskej Bystrice.

Pri ceste späť môže cestujúci využiť ktorýkoľvek vhodný vlakový spoj (bez vyhradeného miesta). Spoločný lístok platí ako spiatočný cestovný lístok do 24:00 h dňa platnosti.

Cestovný poriadok vlakov

  • R 811 Bratislava - Zvolen (príchod 9.36 h) – dňa 27. 8. 2011 a 28. 8. 2011

Bratislava hl.st. (odchod 6.37 h)
Bratislava Vinohrady (odchod 6.43 h)
Galanta (odchod 7.11 h)
Šaľa (odchod 7.21 h)
Šurany (odchod 7.43 h)
Podhájska (odchod 7.59 h)
Levice (odchod 8.24 h)

  • R 930 Košice - Zvolen (príchod 9.20 h) – dňa 27. 8. 2011 a mimoriadne zavedený dňa 28. 8. 2011

Košice (odchod 6.06 h)
Haniska pri Košiciach (odchod 6.16 h)
Moldava nad Bodvou (odchod 6.31 h)
Rožňava (odchod 7.04 h)
Plešivec (odchod 7.16 h)
Tornaľa (odchod 7.29 h)
Jesenské (odchod 7.55 h)
Fiľakovo (odchod 8.21 h)

  • Zr 1847 Žilina - Banská Bystrica (príchod 7:18 h) – dňa 27. 8. 2011

Žilina (odchod 5:47 h)
Vrútky (odchod 6:06 h)
Martin (odchod 6:13 h)

  • Zr 1849 Žilina - Banská Bystrica (príchod 8.45 h) – dňa 28. 8. 2011

Žilina (odchod 7.08 h)
Vrútky (odchod 7.27 h)
Martin (odchod 7.35 h)

Deti od 6 do 15 rokov v sprievode dospelej osoby a ZŤP majú nárok na zľavnený spoločný lístok.

 

Tvorba webstránky - WebCreators.sk

webcreators logo

Hrdo poháňa webhosting - HostCreators.sk

Hore