Vzdušné sily OS SR sa postarajú na SIAF-e o pestrý program

S účasťou na MLD SIAF 2021 ideme pomaly ale isto do finále a medzi krajinami, ktoré odprezentujú svoju leteckú techniku, samozrejme nemôže chýbať aj Slovenská republika. Vzdušné sily OS SR sa už tradične postarajú o zábavu nielen na zemi, ale aj vo vzduchu.

Našim hlavným programovým partnerom je Ministerstvo obrany Slovenskej republiky a už teraz je jasné, že spolu so Vzdušnými silami OS SR pripravia pútavý program pre všetkých návštevníkov MLD SIAF. Za ich réžie na leteckých dňoch nebudú chýbať profesionálni vojaci, vojenská technika a rôzne pútavé atrakcie pre všetkých fanúšikov Ozbrojených síl Slovenskej republiky. Bude sa rozhodne na čo pozerať!

Každý si nájde to svoje

Čo sa týka leteckej techniky, tak Vzdušné sily predstavia na SIAF-e to najlepšie, čo u nás doma máme. Zoznam prisľúbenej vojenskej techniky hovorí sám za seba:

„V rámci Medzinárodných leteckých dní 2021 bude rezort obrany prezentovať prakticky všetku leteckú techniku Vzdušných síl OS SR a tiež statické ukážky ďalšej vojenskej techniky. Na úvodnom prelete budú vrtuľníky Mi-17 a UH-60M, lietadlá C-27J SPARTAN, MiG-29 a L-39,“ dozvedeli sme sa zo Vzdušných síl OS SR čo čaká a neminie našich návštevníkov.

„Na statickú ukážku plánujeme vyčleniť UH-60M, L-410, L-39 a MiG-29. Dynamické ukážky budú vykonávať vrtuľníky UH-60M a lietadlo C-27J SPARTAN. Diváci sa môžu tešiť na dynamické ukážky lietadiel VzS OS SR a na spoločnú ukážku vrtuľníkov UH-60M v spolupráci s 5. plukom špeciálneho určenia.“

Čiže jednoducho povedané, 4.-5. septembra na letisku Kuchyňa/Malacky nemôžete chýbať, lebo to bude rozhodne stáť za to! Spolu s Ministerstvom obrany Slovenskej republiky a so Vzdušnými silami OS SR sa na vás tešíme už o tri týždne na MLD SIAF 2021!

Tvorba webstránky - WebCreators.sk

webcreators logo

Hrdo poháňa webhosting - HostCreators.sk

Hore