Sme súčasťou úžasnej myšlienky!

V týchto náročných chvíľach je potrebné spojiť sa a pomôcť Slovensku ako sa len dá. Preto sa Slovenská letecká agentúra Banská Bystrica rozhodla podpísať pod iniciatívu Želáme Slovensku na zdravie. O čo vlastne v tomto projekte ide?

Ako všetci dobre vieme, usporiadatelia festivalov, hromadných podujatí či, v našom prípade leteckých dní, to majú v aktuálnej situácii náročné. Svoje akcie musia pripravovať bez ohľadu na to, či po Slovensku „zúri“ Covid-19 a svoje aktivity jednoducho nemôžu pozastaviť. Na jednej strane organizátori nechcú sklamať svojich fanúšikov, keby sa situácia súvisiaca s pandémiou dostala pod kontrolu a festivaly či letecké dni by dostali zelenú, na druhej strane zorganizovať akciu pre tisíce ľudí sa nedá z mesiaca na mesiac. Okolnosti nie sú ružové pre nikoho, no každý robí čo môže. Základ všetkého je, aby celé Slovensko ťahalo za jeden koniec a naše vyhliadky by tak mali konečne reálne kontúry.

Organizátori podujatí nespia „na vavrínoch“

Myšlienku očkovania proti Covid-19 treba podporiť ako sa len dá, pretože všetci chceme opäť žiť naplno a voľne sa pohybovať po Slovensku a svete.

Z tohto impulzu preto vznikla iniciatíva Želáme Slovensku na zdravie. Ide o úžasnú myšlienku, ktorú by rozhodne mali podporiť všetky samosprávy, organizátori hromadných podujatí či rôzne iné subjekty.

Za Želáme Slovensku na zdravie stoja ľudia, ktorí majú bohaté skúsenosti s organizovaním najväčšieho hudobného festivalu Pohoda. Iniciatíva vyjadrila podporu očkovania na Slovensku proti Covid-19 a svoje skúsenosti chce naplno využiť, aby zaočkovanie obyvateľov prebehlo čo najrýchlejšie a najefektívnejšie. Samozrejme hovoríme o logistickom a produkčnom zabezpečení a aj následnú propagáciou či komunikáciu samotného očkovania, ktoré by bolo pod taktovkou zdravotníkov.

Veď kto iný, ak nie organizátori hromadných podujatí dokážu logisticky pokryť nápor ľudí, ponúknuť festivalové zázemie či zvládať aj prípadnú hektiku či nápor...

Chceme pomôcť aj my

Keďže Slovenská letecká agentúra Banská Bystrica má dlhoročné skúsenosti s organizovaním leteckých dní pre tisíce fanúšikov a dokážeme samozrejme zabezpečiť zázemie pre masu ľudí, pod túto iniciatívu sme sa podpísali aj my. Štátu sme k dispozícii s naším logistickým zabezpečením a znalosťami, keďže aj my chceme prispieť k tomu, aby sa Slovensko dostalo z červených covidových čísel a žili sme zase normálne.

My ako agentúra organizujúca Medzinárodné letecké dni SIAF a Festival letectva Piešťany, vyzývame všetkých, ktoré môžu, aby sa k nám pridali a stali sa, rovnako ako aj my signatármi iniciatívy Želáme Slovensku na zdravie. Ak vieme pomôcť čo i len málom, nemali by sme váhať ani sekundu a jednoducho sa spojiť. Veď sme v tom všetci spolu!

Tvorba webstránky - WebCreators.sk

webcreators logo

Hrdo poháňa webhosting - HostCreators.sk

Hore