Mobilné odberové miesto na SIAF-e

Keďže vám chceme čo najviac zjednodušiť podmienky, ktoré budú platiť na MLD SIAF 4.-5. septembra 2021 na letisku Kuchyňa,  budeme mať pre vás k dispozícii aj mobilné odberové miesto (MOM). Umiestnené bude pre našich návštevníkom pred bránou Kuchyňa - Návštevníci.

 

Vstup na MLD SIAF, je podľa planej Vyhláška č. 241/2021 V. v. SR (minv.sk) možný len s negatívnym výsledkom testu na ochorenie COVID-19 nie starším ako 72 hodín od odberu, v prípade RT-PCR alebo LAMP testu alebo 48 hodín od odberu v prípade antigénového testu. Keďže podmienky sú podmienky, chceme vám čo najviac zjednodušiť návštevu našich leteckých dní, a preto sme pre vás zabezpečili testovanie v MOM pred bránou Kuchyňa – Návštevníci, aby bola vaša návšteva u nás čo najjednoduchšia.

Objednajte sa vopred

Pre skrátenie čakacej doby sa môžete na test v „MOM SIAF“ vopred zaregistrovať na linku: https://rychlotest-covid.sk/rezervacie/b1a57274-92e6-47be-97e0-3ba3e54a4ce7?den=2021-09-04. Cena tohto antigénového testu je 9,90 EUR a pri platbe vopred vám príde do vášho e-mailu potvrdenie o zaplatení a aj takzvaná „vstupenka“ na tento test. Samozrejme, naša MOM otestuje aj nezaregistrovaných uchádzačov o test, no treba vopred počítať s možnosťou predĺženej čakacej doby.

Tešíme sa na vás a ako organizátora nás veľmi mrzí, že musíte viacerí z vás podstúpiť tieto kroky, no musíme byť v prvom rade zodpovední a nikoho nemôžeme a nechceme zbytočne ohroziť.   

Mapa letiska Kuchyňa počas MLD SIAF 2021:

Tvorba webstránky - WebCreators.sk

webcreators logo

Hrdo poháňa webhosting - HostCreators.sk

Hore