Je to oficiálne, štartujeme SIAF 2021!

Do Medzinárodných leteckých dní SIAF 2021 nás delia presne štyri mesiace a potvrdená účasť zahraničných hostí je viac ako atraktívna. Program na letisku Kuchyňa/ Malacky bude programovo naozaj nabitý!  

Slovensku svitá na lepšie časy a všetko nasvedčuje tomu, že hromadné podujatia dostanú zelenú. Tým pádom prípravy na MLD SIAF 2021 dostávajú ostrejšie kontúry, čo náš celý tím neskutočne teší. Tento ročník SIAF-u bude pre nás, okrem iného, aj novým štartom. Keďže po ročnej pauze kvôli Covid-19, začíname novú etapu a taktiež čo je najpodstatnejšie, na základe rekonštrukcie letiska Sliač naše cesty smerujú na letisko Kuchyňa/Malacky. Čiže ak ešte nemáte vo svojom kalendári poznačený dátum 4.-5. september 2021, tak si ho rezervujte na MLD SIAF, letisko Kuchyňa/Malacky.

Nahliadnutie do zákulisia

Aktuálne to na „základni“ SIAF-u vyzerá tak, že tvoríme projektovú dokumentáciu, riešime dopravu a následne všetky naše kroky prezentujeme partnerom. Cítime však povinnosť či skôr potrebu informovať aj vás, milí naši priaznivci, čo všetko vás na SIAF-e 2021 čaká a neminie.

Dokopy bolo cestou veliteľa Vzdušných síl OS SR na SIAF 2021 pozvaných 22 krajín a už teraz môžeme s určitosťou povedať, že naše pozvanie definitívne prijala Česká republika, Belgicko, Nemecko, Dánsko, USA a v neposlednom rade aj Taliansko. Svoju účasť ospravedlnilo Grécko, Španielsko a Rumunsko. Z ostatných krajín aktuálne očakávame buď kladné alebo záporné odpovede a nateraz sme v štádiu čakania. No už teraz vám môžeme sľúbiť, že o jednotlivých krajinách, ktoré svoju účasť potvrdili naisto, vás budeme informovať v pravidelných aktualitách. Postupne poodhalíme aj konkrétnu techniku, s ktorou doletia na Slovensko.

Už teraz vám dopredu vieme povedať, že počas mesiaca máj spustíme predpredaj vstupeniek na MLD SIAF 2021. O tom vás však budeme informovať v predstihu.

Sme zodpovední

Keďže pri organizácii hromadných podujatí nemôžeme zabudnúť ani na opatrenia súvisiace s pandémiou, aktívne komunikujeme a úzko spolupracujeme s Ministerstvom zdravotníctva SR a celou pandemickou komisiou. Témou našich diskusií je aj to, aké pravidlá sa budú nastavovať koncom leta pri organizovaní hromadných podujatí. Veríme, že SIAF bude prvým priekopníkom a zároveň ukazovateľom ako sa po pandémii organizujú takéto veľké podujatia.

Tvorba webstránky - WebCreators.sk

webcreators logo

Hrdo poháňa webhosting - HostCreators.sk

Hore