Súťažiť so SIAF-om sa oplatí!

Keďže sa tento rok leteckých dni plných zážitkov a spomienok, či už materiálnych alebo nemateriálnych nedočkáme, organizátori Medzinárodných leteckých dní SIAF 2020 online si pre vás pripravili súťaže o atraktívne ceny ako inak, online! Na Facebooku a Instagrame sa budete môcť zapojiť do súťaží o ceny ako napríklad zážitková jazda automobilom Škoda, pitný režim, herné konzoly, ale aj tradičný let stíhačkou. So SIAF-om nikto neprehráva, ale súťaží už dnes o skvelé ceny od našich partnerov. A to všetko online.

Tradične vám počas Medzinárodných leteckých dní SIAF ponúkame mnoho súťaží, ale tento rok chceme byť s vami pomyselne prepojení už niekoľko dní pred livestreamom SIAF-u 2020. „Kým spustíme 29. augusta 2020 od desiatej rána online prenos toho najlepšieho, čo ste za deväť rokov Medzinárodných leteckých dní mohli vidieť, budeme s vami spojení prostredníctvom rôznych súťaží, do ktorých sa môžete zapojiť na našom Facebooku a Instagrame,“ informuje marketingová riaditeľka Medzinárodných leteckých dní SIAF 2020 Lýdia Vozárová.

Tento rok si s livestreamom Medzinárodných leteckých dní SIAF 2020 online môžete zasúťažiť o darčeky od generálneho partnera Lockheed Martin,hlavných partnerovAeroVodochody, ale aj o zapožičanie vozidla značky Škoda na celý týždeň odŠkoda Slovensko. Taktiež môžete získať nákup od spoločnosti FAnn parfumerie, Planeo Elektro a portálu darčekovo.sk. Pitný režim od partnerov Urpiner a Budiš, či atramentové tlačiarne od spoločnosti Epson. Milovníci hier majú možnosť zabojovať o herné konzoly X-box od spoločnosti Microsoft.

O tradičnej špeciálnej cene hovorí viac generálny riaditeľ MLD SIAF Hubert Štoksa. „Odvážlivci majú možnosť súťažiť o lety v stíhačke. Zapojiť sa do tejto súťaže môžete prostredníctvom zakúpenia virtuálnej vstupenky, ktorou nás ako organizátorov leteckých dní môžete podporiť.Ich predaj sme spustilina našej stránke www.siaf.sk v podsekciilive stream. A to nie je všetko, hlavný mediálny partner Rádio Vlna prinesie v auguste druhú súťaž o ďalší let stíhačkou.“

Organizátori najväčšieho leteckého sviatku vedia, že osobné stretnutia a spomienky na letecké dni sú na nezaplatenie a preto sa snažia priniesť letecké zážitky priamo k vám domov. „Uvedomujeme si, že atmosféru letiska Vám online nebudeme vedieť dokonale preniesť, ale chceli by sme tento rok ostať s Vami v spojení aspoň takto.Zároveň pevne veríme, že budúci rok sa stretneme osobne, podobne ako po minulé roky vo veľkom počte i keď na inom mieste,“ hovorí marketingová riaditeľka MLD SIAF 2020 online Lýdia Vozárová.

Program leteckých dní aj mená moderátorov či hostí budeme postupne zverejňovať na našej stránke www.siaf.sk, ale aj na sociálnych sieťach Facebook a Youtube. 29. augusta 2020 pre vás pripravujeme bohatý letecký program – tento rok online a zadarmo. Príprava leteckých dní si vyžaduje celoročné zapojenie nemalého počtu ľudí, a preto by sme vás chceli požiadať o podporu, aby sme sa budúci rok opäť všetci mohli stretnúť a vychutnať si naživo jedinečnú atmosféru leteckých dní. Dobrovoľným príspevkom alebo kúpou lístka na livestream pomôžete nielen nám, ale časť výťažku z vyzbieranej sumy pôjde na rekonštrukciu poškodeného lietadla L – 39 Albatros.Kúpou virtuálnej vstupenky budete zaradení do súťaží o atraktívne ceny.

Tvorba webstránky - WebCreators.sk

webcreators logo

Hrdo poháňa webhosting - HostCreators.sk

Hore