Pripravujeme pre Vás LIVE STREAM

Organizátori MLD SIAF sa kvôli epidemiologickým opatreniam museli prispôsobiť a zmieriť sa so zrušením podujatia rovnako, ako fanúšikovia. Aj im bude chýbať atmosféra, ktorá sa dá zažiť na plnom letisku s hukotom lietadiel nad hlavou. O to viac je to ľúto, keďže malo ísť o jubilejný 10 ročník a zároveň mal byť SIAF 2020 na pár rokov akousi rozlúčkou s letiskom Sliač. Práve toto pociťujú usporiadatelia ako istý záväzok voči všetkým fanúšikom a nadšencom letectva a rozhodli sa pripraviť online stream, ktorý ponúkne zostrih najlepších ukážok a momentov z posledných deviatich ročníkov Medzinárodných leteckých dní SIAF (2011 – 2019). 

Ako uviedol riaditeľ Slovenskej leteckej agentúry: „Pre mňa sú Medzinárodné letecké dni obrovská srdcová záležitosť. Zaviazali sme sa voči verným fanúšikom, preto pripravujeme profesionálne štúdio, do ktorého budú pozvaní hostia, či už vojenskí a civilní piloti alebo bývalí akrobati,“ dodáva, že šesťhodinové online vysielanie sa uskutoční 29. augusta 2020, teda v deň, kedy sa SIAF mal konať, bude zdarma a bude vysielané prostredníctvom stránky www.siaf.sk a sociálnych sietí. Fanúšikovia budú však mať možnosť aj prispieť a podporiť Slovenskú leteckú agentúru dobrovoľným príspevkom.

Okrem toho, že sa tým zapoja do rôznych súťaží s lákavými cenami ako je napr. let v stíhačke alebo herná konzola X-BOX, podporia taktiež fungovanie agentúry, ktorá letecké dni organizuje a ktorá vzhľadom na zrušené podujatia ostala bez akýchkoľvek príjmov. Časť výťažku z tejto sumy plánujú dať aj na rekonštrukciu poškodeného lietadla L – 39V, ktoré bude následne umiestnené na letisku Kuchyňa v Malackách, kde stálo aj predtým. V každom prípade sľubujú usporiadatelia, i takouto online formou, skvelé letecké zážitky.

V nasledujúcich týždňoch prinesieme na sociálnych sieťach postupne celý program a predstavíme hostí, ktorých privítame v štúdiu. Už teraz vieme sľúbiť, že sa bude na čo tešiť.

Tvorba webstránky - WebCreators.sk

webcreators logo

Hrdo poháňa webhosting - HostCreators.sk

Hore