Leonardo predstavuje virtuálnou formou svoje najlepšie technológie na SIAFe 2020

Tešíme sa, že čoskoro budeme na SIAFe lietať so skutočnými lietadlami.

Leonardo Aircraft'stechnologies bude tento rok lietať virtuálne na Slovensku s dvoma typmi lietadiel ako účastník virtuálneho leteckého dňa.

Prvým typom je C 27J Spartan, ktorý už je na Slovensku dobre známy, najviac snáď pre jeho univerzálne schopnosti pri podpore a plnení ako vojenských, tak i civilných operácií – od taktickej prepravy cez operácie podpory velenia, riadenia, komunikácie, pátrania, záchrany a prieskumu, boj s požiarmi, ako aj svojím využitím pri podpore riešenia krízových situácií ako COVID 19 pandémia v rámci plnenia úloh OS SR.

Druhým typom je M – 345, lietadlo pre základný a pokračovací výcvik pilotov. Prototyp bol predstavený na Slovensku vlani  na SIAFe 2019. Tento rok prvé produkčné kusy vstupujú do služby vo vzdušných silách Talianska. Je to prúdové lietadlo novej generácie, ktoré sa svojou efektivitou a výkonmi radí na špičku v svojej triede, a to s nákladmi na akvizíciu a prevádzku porovnateľnými s nákladmi na turbovrtuľové lietadlo. M – 345 poskytuje bezkonkurenčnú výcvikovú efektivitu a je najlepšou možnosťou splnenia požiadaviek Vzdušných síl OS SR, aj vďaka plne vyvinutému Integrovanému Výcvikovému Systému, ktorý zahŕňa   Live VirtualConstructive (LVC), teda schopnosť prepojiť skutočné lietadlo s pozemným simulátorom a integrovanými prvkami síl oponenta a vlastných síl, čo umožnuje vystaviť pilota podmienkam prakticky každej možnej operačnej situácie.

https://www.leonardocompany.com/en/products/c-27j-1?f=/air/aircraft/multi-mission-transport-aircraft

https://www.leonardocompany.com/en/products/m-345?f=/air/aircraft/trainers

Tvorba webstránky - WebCreators.sk

webcreators logo

Hrdo poháňa webhosting - HostCreators.sk

Hore