ZAŽITE SIAF KOMFORTNEJŠIE VĎAKA NOVEJ VIP ZÓNE

Organizátori pripravili novú VIP zónu pre verejnosť

Napriek tomu, že sme sa minulý rok snažili zabezpečiť pre držiteľov VIP vstupeniek čo najväčší komfort a pohodlie, nie všetky naše rozhodnutia sa stretli s pochopením. Tento rok bude všetko inak. Z chýb sme sa poučili a pripravili sme úplne nový koncept samostatnej ohradenej EPSON VIP Predpredaj.sk tribúny pre verejnosť umiestnenej v diváckej zóne. Okrem toho budú môcť držitelia takýchto VIP vstupeniek využívať samostatné parkovisko oproti bráne č. 3 Zvolen určené len pre nich a zrýchlené vstupné brány na letisko.

Maj vlastné miesto na sedenie s najlepším výhľadom

Mať VIP vstupenku do diváckej zóny neznamená len sedieť na tribúne na jednom zo 684 miest a mať leteckú šou ako na dlani. Privítame ťa tak, ako sa patrí welcome drinkom a darčekom. V prípade horúčav sa môžeš ukryť do priestoru s tieneným sedením a osviežiť sa čapovanými nápojmi i kávou počas celého dňa zdarma. Hlad zaženieš  vďaka občerstveniu za zvýhodnené ceny. V zóne sa nachádzajú samostatné toalety aj detský kútik. Využiť môžeš služby profesionálneho fotografa, a ak budeš chcieť, dve fotky ti vytlačíme bezplatne na počkanie. Zdá sa ti to málo? Tvoja VIP vstupenka ťa zároveň oprávňuje súťažiť počas oboch dní MLD SIAF 2018 o vyhliadkový let.

Počet VIP vstupeniek je limitovaný. Je možné zakúpiť ich len v predpredaji. Kapacita 684 miest na sedenie.

Sobota

01.09.2018

50.- €

Nedeľa

02.09.2018

50.- €

Cena vstupenky: 41,67.- €

DPH 20%: 8,33.- €

cena spolu: 50.- €

Deti do 6 rokov (rok narodenia 2012) bez nároku na vlastné sedenie majú vstup zdarma. Od 7 rokov sa platí plné vstupné.

Vstup pre deti je povolený len v sprievode rodiča alebo zákonného zástupcu staršieho ako 18 rokov s platnou VIP vstupenkou a s dokladom o veku dieťaťa (ideálna je karta poistenca). V prípade, že záujemca o vstup zdarma nepreukáže vek dieťaťa, nebude mu voľný vstup uznaný.

Predpredaj - Sobota

Predpredaj - Nedeľa

Tvorba webstránky - WebCreators.sk

webcreators logo

Hrdo poháňa webhosting - HostCreators.sk

Hore