Záver prázdnin ako sa patrí – svet zábavy pre najmenších

Darujte vašim ratolestiam nezabudnuteľné zážitky ešte pred začiatkom nového školského roka! Organizátori MLD SIAF 2015 mysleli aj tento rok na tých najmenších a pripravili im bohatý program. Zatiaľ čo si vy budete užívať umenie pilotov na sliačskom nebi a špičkovú techniku na zemi, sa budú môcť zabaviť maľovaním na tvár a mnohými atrakciami v podobe  nafukovacích hradov či hangáru plného hracích konzol.

Príďte sa zabaviť do detskej zóny s BCF!

Stabilný a silný partner MLD SIAF prináša aj tento rok nejednu zábavku pre vaše deti. Po celý čas im bude k dispozícii veľký fun park so skákacími hradmi a šmýkačkami. Zábavný park pre dievčatá a chlapcov bude príjemným oddychom a odreagovaním sa. Na skákacích hradoch a šmýkačkách zažijú mnoho zážitkov a budú môcť súťažiť so svojimi rovesníkmi.

Hangár plný zábavy

Tak ako každý rok aj tento rok prinesie spoločnosť Microsoft toľko techniky, že bude potrebovať celý jeden hangár. Naplní ho zábavou, najnovšími hrami aj bohatým sprievodným programom so súťažami o hodnotné vecné ceny. Malí, veľkí, ale aj celé rodiny sa môžu tešiť na športové, tanečné, letecké, budovateľské hry aj hry s vojenskou technikou, ktoré budú bežať na 70 herných staniciach Xbox One. Program návštevníkom spestrí množstvo súťaží, rozdávanie darčekov a jedno veľké prekvapenie. Microsoft zatiaľ prezradil len toľko, že ním bude najväčšia osobnosť na slovenskom YouTube, ktorá má rada skvelé hry. 

Svet dobrodružstiev s Algidou

S Algidou vás čaká zábava, oddych, skvelé nanuky a množstvo zaujímavých atrakcií! Dobrodružstvo zažijete, ak prejdete čarovnou Algida Bránou. Oddýchnete si pri pekných rozprávkach, vychutnáte si Maxove dobrodružstvá. V Algida stane tým najmenším namaľujú hostesky na tvár čokoľvek, čo si budú priať a zmenia ich na nepoznanie.

 

 

Tvorba webstránky - WebCreators.sk

webcreators logo

Hrdo poháňa webhosting - HostCreators.sk

Hore