SIAF VÁM PRAJE ŠŤASTNÉ A VESELÉ!

V období, keď sa blížia najkrajšie kresťanské sviatky v roku, organizátori leteckých dní už aktívne pracujú na prípravách najväčšieho a najočakávanejšieho leteckého sviatku na Slovensku – Medzinárodných leteckých dní, Slovak International Air Fest 2015. Počas dvoch dní, 29. – 30. augusta 2015 sa po roku otvoria brány Leteckej základne Sliač a Letiska Sliač, aby si mohli všetci návštevníci vychutnať majstrovstvo leteckej akrobacie vo vzduchu či skvosty leteckej techniky na zemi.

Ministerstvo obrany SR ako hlavný programový partner cestou veliteľstva Vzdušných síl OS SR už rozposlalo pozvánky do 20 krajín. Veríme, že sa nám podarí z pozvaných štátov dotiahnuť atraktívne akrobatické skupiny a špičkovú leteckú techniku, ktorými deklarujeme, že prívlastok „najprestížnejšia letecká udalosť roka" nám právom patrí. Medzinárodnými leteckými dňami si budúci rok pripomenieme 71. výročie Slovenského národného povstania 70. výročie od skončenia druhej svetovej vojny, 5. výročie založenia tradície SIAF, ale aj 10. výročie vzniku Slovenskej leteckej agentúry, hlavného organizátora podujatia," hovorí Hubert Štoksa, riaditeľ MLD SIAF.

A to nie je všetko! Ak ešte nemáte originálny vianočný darček pre vašich priateľov, darujte im vstupenky na SIAF 2015. Môžete si ich zakúpiť už dnes, prostredníctvom portálu predpredaj.sk za zvýhodnenú cenu 9 Eur. Viac info nájdete na: http://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/2465/medzinarodne-letecke-dni-siaf-2015.

Hlavný programový partner Ministerstvo obrany SR a organizátori MLD SIAF vám z celého leteckého srdca prajú krásne Vianoce prežité v pohodlí svojich domovov, šťastný Nový rok 2015 s prianím, aby sme sa opäť vo veľkom počte stretli na najväčšej a najprestížnejšej leteckej udalosti na Slovensku!

Tvorba webstránky - WebCreators.sk

webcreators logo

Hrdo poháňa webhosting - HostCreators.sk

Hore