Rádio SIAF na frekvencii 107,3 FM mení štruktúru vysielania

Už po tretí raz sa z unikátneho štúdia priamo z Leteckej základne Sliač ozve v rozhlasovom éteri Rádio SIAF. V dňoch 29. a 30. augusta 2015 si ho budú môcť naladiť návštevníci Medzinárodných leteckých dní SIAF na známej frekvencii 107,3 FM. Poskytne dopravné informácie, zaujímavosti o modernizácii slovenskej armády, SNP a o histórii uplynulých ročníkov najprestížnejšej leteckej udalosti na Slovensku.

Novinkou Rádia SIAF bude zmena programovej štruktúry vysielania. Hlavný program  v rádiu sa začne už o 7:30 hod. a potrvá do 10:00 hod. Vtedy sa v štúdiu rádia vystriedajú pri mikrofóne slovenskí bojoví piloti a ďalší  zaujímaví hostia. Samozrejmosťou bude, že počas rannej špičky Rádio SIAF prinesie pravidelné informácie o dopravnej situácii v okolí letiska.

Štruktúru rádia sme tento rok zmenili. Hlavný vysielací program sme prehodili na ranný čas. Chceme dať ľuďom, ktorí prichádzajú na letecké dni, čo najviac užitočných informácií ešte pred tým, ako vystúpia z auta. Návštevníci sa budú, okrem iného, môcť dozvedieť aj o dopravnej situácii na jednotlivých príjazdových cestách a parkovacích plochách. Preto odporúčame naladiť si vo svojich autorádiách hneď za Banskou Bystricou alebo Zvolenom Rádio SIAF na frekvencii 107,3 FM,“ hovorí Andrej Brník, manažér rádia SIAF.

Po desiatej hodine budú môcť  všetci milovníci letectva počuť v pravidelných spravodajských blokoch zaujímavosti z letiska, ale aj informácie o aktuálnom letovom programe.

O kvalite Rádia SIAF hovoria aj reakcie poslucháčov na rôznych portáloch: „Signál bol  slušný v celej Banskej Bystrici a aj cestou na letisko. Super je, že počas vysielania dopravného servisu rádio prepína aj na režim TRAFIC INFO. Projekt Rádia SIAF ma veľmi milo prekvapil. Palec hore pre realizátorov!  Zvládli to na jednotku!“ (Zdroj: radia.sk)

Tvorba webstránky - WebCreators.sk

webcreators logo

Hrdo poháňa webhosting - HostCreators.sk

Hore