ŠKODA podporuje Medzinárodné letecké dni

ŠKODA AUTO Slovensko v pozícii hlavného partnera podporuje Medzinárodné letecké dni, ktoré sú najväčším podujatím pre fanúšikov lietania a lietadiel na Slovensku. V rámci podpory ŠKODA poskytla flotilu automobilov, ktoré zabezpečia dopravu tak pre hostí ako aj pre organizátorov podujatia. Na letisku Sliač sa návštevníkom predstaví aj aktuálna paleta vozidiel značky ŠKODA, pričom nebude chýbať ani aktuálny svetový bestseller ŠKODA Octavia tretej generácie.

Nová ŠKODA Fabia ukazuje prvé krivky

Jeden z najpredávanejších automobilov na Slovensku, ŠKODA Fabia, sa už čoskoro predstaví v tretej generácii. Automobilka nedávno zverejnila prvé skice a informácie, ktoré naznačujú, na čo sa môžu fanúšikovia modelu Fabia tešiť.

Miláčik Slovákov v novom, modernom dizajne

Moderná, dynamická a emocionálna. Tak vychádza nová ŠKODA Fabia na pomyselné prehliadkové mólo súťaže automobilovej elegancie. Prvá dizajnová skica odhaľuje mladý, svieži malý rodinný automobil, z ktorého vyžarujú typické gény a nezameniteľný charakter značky ŠKODA. Mladoboleslavskí dizajnéri pod vedením slovenského dizajnéra Jozefa Kabaňa touto novinkou po prvýkrát uviedli do výroby dizajnové prvky, ktoré odkazujú nielen na štúdiu VisionC, ale aj na vozidlá tímu ŠKODA Motorsport. Z novej generácie modelu ŠKODA Fabia vyžaruje väčšia dynamika, vášeň a emócie.

Vyvážené proporcie a individualizácia

Úplne nový, podstatne ostrejší vzhľad vsádza na kryštalické tvary, ostré línie a maximálnu precíznosť. Hatchback sa vyznačuje vyváženými a pevnými proporciami. V porovnaní s predchodcom je nová Fabia o deväť centimetrov širšia a o tri centimetre nižšia. V treťom vydaní sa malá rodinná ŠKODA navyše dočká úplne nového a všestranne individualizovateľného konceptu interiéru. S kompletne novo vyvinutým radom Fabia pokračuje automobilka v najväčšej modelovej ofenzíve v histórii a opäť dokazuje silu značky ŠKODA.

Rodina Monte Carlo sa rozrástla

Pre priaznivcov športovo ladeného dizajnu pripravila ŠKODA tri nové modely Monte Carlo v radoch Citigo, Yeti a Rapid Spaceback. Citigo a Yeti sú už k dispozícii aj na Slovensku, Rapid Spaceback v tejto edícii príde na náš trh na jeseň. Spoločne s modelmi Fabia a Fabia Combi Monte Carlo má táto športovo-dizajnová rodina už päť členov.

Športový dizajn

Novinky z radu Monte Carlo zaujmú čiernymi kolesami z ľahkej zliatiny vo veľkostiach 15" až 17", paketom SunSet s vyšším stupňom tónovania skiel od B stĺpika dozadu a výraznými čiernymi dizajnovými prvkami ako maska chladiča, kryty vonkajších spätných zrkadiel, rovnako ako čiernym prevedením predných svetlometov a hmloviek.

Pre modely Yeti Monte Carlo a Rapid Spaceback Monte Carlo je charakteristická tiež čierna strecha. V interiéri nájdeme okrem iného kožený volant s červeným obšitím, čierny interiér a športové sedadlá so špecifickým vzorom látkových poťahov.

Odkaz v histórii

Dynamické a štýlové modely Monte Carlo odkazujú na úspechy mladoboleslavského výrobcu v motoristickom športe. Česká automobilka patrí k značkám s najdlhšou športovou tradíciou vôbec. Dosiahla mnohé víťazstvá na medzinárodných pretekárskych tratiach, okrem iného práve v Monte Carlo.

Rok 2013 bol jedným z najúspešnejších v športovej histórii značky ŠKODA, korunovaným víťazstvom na majstrovstvách Európy v automobilových súťažiach, na Ázijsko-pacifických majstrovstvách, na majstrovstvách Južnej Ameriky a tiež piatimi titulmi v národných majstrovstvách. Aj v roku 2014 pokračuje ŠKODA vo vynikajúcich výsledkoch a je na najlepšej ceste tieto pozície obhájiť.

Tvorba webstránky - WebCreators.sk

webcreators logo

Hrdo poháňa webhosting - HostCreators.sk

Hore