Prestigio MultiPad Color: vyfarbite svoj život!

Štýlové prevedenie, tri rôzne veľkosti uhlopriečok (7, 8 a 10 palcov) a množstvo praktických funkcií a technológií, vrátane 3G modulu, NFC, FM rádia a GPS, z tabletu Prestigio MultiPad Color robia skvelú voľbu pre mladých a aktívnych ľudí, ktorí si potrpia na dizajn a bohatú funkčnú výbavu. Navyše, vďaka atraktívnemu prevedeniu vzbudí MultiPad Color pozornosť všade, kde sa objaví. Okrem štandardného čierneho a bieleho prevedenia sa totiž všetky tablety predávajú aj v štyroch farebných verziách: červenej, modrej, zelenej a fialovej.

Prestigio MuliPad Color dáva užívateľovi na výber z troch veľkostí displeja. Od kompaktného 7-palcového tabletu MultiPad Color 7.0 3G vhodného hlavne na cestovanie, cez vizuálne komfortnejšiu verziu MultiPad Color 8.0 3G až po najvyššie prevedenie s 10-palcovým displejom v podobe MultiPad Color 10.1 3G. Všetky tri modely disponujú kvalitným LCD IPS displejom s rozlíšením 1280 x 80 pixelov, štvorjadrovým procesorom a širokými možnosťami konektivity s inými zariadeniami.

Prestigio MultiPad Color je vybavený technológiou NFC, ktorá umožňuje jednoduché spárovanie s ďalšími zariadeniami. Tablet zároveň poslúži ako univerzálny diaľkový ovládač TV, set-top boxu, prípadne iných zariadení s infračerveným prijímačom. O bezproblémové a rýchle pripojenie k internet sa zase postará WiFi a 3G modul s technológiou HSPA+.

Tablet podporuje hlasové hovory a textové správy, na videohovory je k dispozícii predná webkamera. Na cestách oceníte GPS navigáciu a vstavané FM rádio. Pre ukladanie dát je k dispozícii 16 GB vstavaná pamäť, ktorá sa dá zväčšiť o ďalších 32 GB prostredníctvom pamäťovej karty, prípadne o 200 GB cloudového úložiska Presigio MultiCloud. Operačný systém Android už tradične ponúka množstvo predinštalovaných aplikácií, medzi ktorými nechýbajú Google apps, eReader Prestigio, OfficeSuit Pro, Deezer , McAfee Antivirus, Wikipedia, Navitel navigator, Facebook, Twitter, WhatsApp a mnohé ďalšie z celkovej ponuky viac ako 1 milióna aplikácií dostupných na Google Play. Navyše, Prestigio MultiStore dáva užívateľom aj možnosť výhodnejšieho sťahovania ďalších bezplatných aj platených aplikácií, pri ktorom môžete ušetriť až 70 eur.

Každodenný život v jasných farbách, to je Prestigio MultiPhone 3451

Tento smartfón kombinuje mimoriadny dizajn s výnimočným výkonom. Prichádza s 1,2 GHz procesorom, ktorý pomôže urýchliť spúšťanie vašich obľúbených aplikácií. Dokáže zoskupiť všetky sociálne siete, e-maily a správy na jednu obrazovku. MultiPhone 3451, vyvážený a rýchly smartfón, vám prinesie skvelé zážitky. V balení nájdete dva rôznofarebné zadné kryty. Odlíšte sa a zmeňte svoj štýl ,kedykoľvek len chcete!

Vďaka rýchlej Wi-Fi sa budete môcť pripojiť ku všetkému, na čom vám v živote záleží. S GPS navigáciou a lokalizačnými službami nájdete vždy tú správnu cestu. A prostredníctvom mobilných sociálnych aplikácií sa môžete zhovárať s priateľmi. Pomocou integrovaného prehrávača môžete počúvať svoje obľúbené skladby. Podporuje všetky najbežnejšie formáty a dokáže vytvárať playlisty. K štandardnému 3,5 mm konektoru môžete pripojiť slúchadlá, preberať obľúbené kolekcie albumov a skladieb a ukladať ich na microSD kartu (s kapacitou až 32 GB).

Viac info na: http://online.asbis.sk/

 

Tvorba webstránky - WebCreators.sk

webcreators logo

Hrdo poháňa webhosting - HostCreators.sk

Hore