Moderný web prispôsobený moderným technológiám

Najprestížnejšia a najočakávanejšia letecká udalosť na Slovensku, Medzinárodné letecké dni SIAF 2014, prichádza aj tento rok s množstvom noviniek. Slovenská letecká agentúra ako hlavný organizátor drží neustále krok s dobou, a to najmä vďaka svojim reklamným a mediálnym partnerom. Prvou novinkou je redesign webovej stránky www.siaf.sk, ktorá sa prispôsobila moderným technológiám, akými sú napr. tablety.

Nový web - nový dizajn – vylepšený obsah

Obsahovú stránku webu budú aj naďalej tvoriť zaujímavé články, rozhovory s účastníkmi, videá a fotografie. Ak sa chcete  vyjadriť k nejakej téme, môžete využiť našu diskusiu, ktorá bude umiestnená pod jednotlivými príspevkami.

Úspešné projekty TV SIAF a Rádio SIAF budú pokračovaťaj naďalej. Už čoskoro si budete môcť vypočuť archív Rádia SIAF a zaspomínať si, ako to vyzeralo na Sliači minulý rok. TV SIAF opäť prinesie sériu živých vysielaní s atraktívnymi účastníkmi či organizátormi, ktoré nájdete na našom Youtube kanáli (https://www.youtube.com/user/leteckedni) a na webe v sekcii médiá. V dňoch 30. – 31. augusta budú na Letisku Sliač distribuované noviny – SIAF News. Nájdete v nich zaujímavé rozhovory, program, mapu letiska a veľa ďalších dôležitých informácií.

Novinkou webu bude aj predstavenie organizačného tímu MLD SIAF. Dozviete sa, kto patrí na riaditeľstvo, kto do mediálneho či VIP tímu. Krízový manažment, letová skupina, prijímacie stredisko, manažéri dopravy, logistiky či výstavby vám prezradia, čo patrí k ich náplni práce, a najmä, čo pre nich MLD SIAF znamenajú.

Nezabúdame na naše sociálne siete Facebook (https://www.facebook.com/mldsiaf) a Twitter (twitter.com/mldsiaf), kde budete môcť sledovať všetky aktuality a dokonca súťažiť o akrobatický let v stíhačke, tandemový zoskok, vyhliadkový let, X-Box a vstupenky. Nezabudnite, že už fungujeme aj na Instagrame. Nájdete nás tam ako @mldsiaf (http://instagram.com/mldsiaf#). Aj v rámci neho budeme súťažiť o najkrajšie fotky s hashtagom #siaf (kľúčovým slovom), ktoré ste zachytili na Leteckej základni Sliač a Letisku Sliač v rámci predchádzajúcich ročníkov leteckých dní.

Už o 150 dní , 30. – 31. augusta vypukne najväčšia letecká šou. Buďte dovtedy informovaní priamo z prvej ruky!

Váš Media tím MLD SIAF 2014

Tvorba webstránky - WebCreators.sk

webcreators logo

Hrdo poháňa webhosting - HostCreators.sk

Hore