SIAF 2013 - ideálna víkendová ponuka pre rodiny s deťmi

Raz zažiť je lepšie ako stokrát vidieť. O tom, že Medzinárodné letecké dni sú najväčšou a najočakávanejšou udalosťou roka, pochybuje už len málokto. Atraktivitami nabitý víkendový program bude aj tento rok na Sliačskom letisku lákať nadšencov lietania i obdivovateľov krásnej leteckej techniky. SIAF 2013, to však už zďaleka nie je len magnet pre fanúšikov divadla na oblohe, to je aj prestížna spoločenská udalosť a lákavý víkendový program pre celé rodiny s ratolesťami bez rozdielu veku. Práve pre rodičov s deťmi ponúkajú organizátori nejednu "vychytávku".

Bavte sa na účet BCF!

Na svoje si prídu mamičky, oteckovia i deti a tí najmenší dvojnásobne. Po celý čas im bude k dispozícii veľký zábavný fun park so skákacím hradom a šúchačkami. Spoločnosť BCF pripravila pre dievčatá i chlapcov rôzne zábavné súťaže. Rodičia pozor! Všetky atrakcie v detskej zóne budú zadarmo.
Zábavný detský fun park zabezpečuje spoločnosť BCF, s. r. o., hlavný partner podujatia SIAF 2013.

Hangár plný zábavy s Xbox 360

Ďalšiu neodolateľnú ponuku prináša v rámci rodinnej zóny Medzinárodných leteckých dní SIAF 2013 na Letisku Sliač spoločnosť Microsoft. Znie to lákavo, čo poviete? Celý hangár plný konzol Xbox 360! Pre hráčov bude pripravených 20 stojanov s konzolami, 6 Kinectových zón a vyhradené pódium pre Dance Central a Nike Fitness. Návštevníci si budú môcť vyskúšať naživo letecké súboje v hre Ace Combat, pretekať na najdrahších a najrýchlejších autách vo Forze 4 a Forze Horizon.

Samozrejme, že myslíme aj na nežné pohlavie. Pre dámy je pripravená celá sekcia konzol s Kinectom. Tu si budú môcť všetky vekové kategórie vyskúšať, čo znamená „zdravé hranie". Špeciálny senzor Kinect Vás dokáže preniesť do videohry tak, že nebudete potrebovať žiaden ďalší ovládač a na konci dňa na vlastnom tele zistíte, že hranie sa hry Kinect Sports môže byť rovnako zábavné a zdravé ako návšteva fitness centra. V tejto zóne nájdete aj naše hostesky, ktoré Vám ochotne poradia a predvedú, ako sa jednotlivé hry hrajú.

Navštívte SIAF 2013, zavítajte do hangári spoločnosti Mixrosoft a na vlastnej koži pocítite, čo to znamená nová generácia zábavy. Pre najšikovnejších z Vás sú pripravené rôzne súťaže v tancovaní Dance Central a atraktívne ceny, medzi ktorými nebudú chýbať hry a ani samotná konzola Xbox 360 s Kinectom.

Ak hľadáte víkendový program na prelom augusta a septembra - letecké dni nasliačskom letisku sú tou správnou voľbou pre celú rodinu.

S Algidou sa nenudíš!

Mamičky, oteckovia, detičky, babičky i dedovia - rodinná zóna SIAF 2013 bude o zábave, ale aj o sladkom maškrtení. Prídite sa zabaviť do Algida stanu! Čaká vás zábava, oddych, skvelé nanuky a množstvo zaujímavých atrakcií! Ktoré z detí by sa nechcelo ocitnúť vo svete plnom dobrodružstiev? Stačí prejsť čarovnou Algida Bránou a ste uprostred veľkej zábavy. Ak si vaša ratolesť potrebuje oddýchnuť, môže si pozrieť pekné rozprávky a vychutnať si Maxove dobroduržstvá.

Rád čítaš a kreslíš? Máme pre teba atraktívnu zmrzlinovú záložku! Skĺbiť príjemné čítanie knihy s maškrtením na obľúbenom nanuku je predsa dokonalé. Z Algida stanu si navyše môžeš domov zobrať brožúru na trávenie voľného času! Nájdeš v nej omaľovávanky, záhadné labyrinty a logické hádanky s Maxom a jeho priateľmi. Dostal si chuť na nanuk Twister? Príď do Algida stanu, namaľuj Maxa a získaj ho za odmenu! Tvoja kresba bude navyše vystavená v našej Algida galérii, kde si ju budú môcť všetci pozrieť! To všetko v rodinnej zóne počas SIAF 2013 na sliačskom letisku.

Viete, aké je byť pilotom akrobatickej skupiny?

Sústredenie, presné a jemné pohyby, kreslený balet na oblohe, zábava, ale aj pot a drina. To je každodenná práca pilota akrobatickej skupiny. Vyskúšajte to aj Vy na SIAF 2013. Navštívte virtuálne Biele Albatrosy.
S virtuálnymi Bielymi Albatrosmi máte jedinečnú príležitosť zistiť to na vlastnej koži!

Priamo pred Vašimi očami sa budú predvádzať virtuálne vystúpenie plné akrobacie, ladných skupinových manévrov, ale aj akčných stretov a sólo prvkov, ktoré si budete môcť vychutnať tak, ako ich vidí iba málokto – priamo cez rameno ktoréhokoľvek z členov virtuálnych Bielych Albatrosov.

Nezabudnite! Detská a rodinná zóna na Letisku Sliač je tu pre vás počas Medzinárodných leteckých dní SIAF 2013. Lákavá ponuka pre malých aj veľkých! Neváhajte a nasmerujte si to s celou rodinou na SIAF2013.

 

Tvorba webstránky - WebCreators.sk

webcreators logo

Hrdo poháňa webhosting - HostCreators.sk

Hore