Polícia na Medzinárodných leteckých dňoch SIAF 2013

Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Banskej Bystrici organizuje i tento rok Deň polície 2013, v rámci Medzinárodných leteckých dní SIAF 2013, v priestoroch letiska a leteckej základne na Sliači. Počas víkendu, 31. 8. a 1. 9. 2013, bude mať široká verejnosť možnosť oboznámiť sa s prácou polície, prezrieť si vystavenú techniku, v stánku prevencie si pozrieť, prípadne i vyskúšať policajnú výstroj a výzbroj, dozvedieť sa viac o práci kriminalistických technikov či získať informácie o prebiehajúcich preventívnych projektoch a aktivitách.

 

Spolu s príslušníkmi z Banskobystrického kraja budú svoju činnosť prezentovať aj policajti z Kriminalistického a expertízneho ústavu Policajného zboru v Slovenskej Ľupči a policajti poriečneho oddelenia odboru poriadkovej polície Prezídia Policajného zboru.

Okrem statických ukážok sú pre verejnosť pripravené aj divácky atraktívne dynamické ukážky z činnosti polície, v rámci ktorých „kukláči" predvedú ukážky policajného zásahu a policajti z oddelenia služobnej kynológie ukážky so štvornohými „kolegami" pri zadržiavaní nebezpečného páchateľa.

Všetkých návštevníkov leteckých dní SIAF 2013 srdečne pozývame do stánku Polície!

 

Tvorba webstránky - WebCreators.sk

webcreators logo

Hrdo poháňa webhosting - HostCreators.sk

Hore