Letecké dni v Europe!

SIAF 2013 sa blíži! Prelom augusta a septembra svieti v kalendári každého, kto chce na vlastnej koži zažiť neopakovateľnú atmosféru kľúčovej leteckej udalosti roka. Letisko Sliač bude 31. augusta a 1. septembra 2013 dejiskom najočakávanejšej udalosti roka.

Ak si chcete pripomenúť úžasnú atmosféru vlaňajšieho ročníka a zároveň sa správne naladiť na SIAF 2013, neobíďte v stredu, 7. augusta 2013, nákupné centrum Europa SC v Banskej Bystrici. Od 17.00 hod vás tam čaká koncert Vojenskej hudby Banská Bystrica, v rámci ktorého vystúpi aj významný operný spevák, banskobystrický rodák Martin Babjak. V priestoroch nákupného centra zaujmú veľkorozmerné fotografie približujúce neopakovateľné momenty minuloročných Medzinárodných leteckých dní 2012. Výstava fotografií v ESC, zachytávajúcich atmosféru najväčšieho sviatku letectva na leteckej základni Sliač však nie je len pozvánkou na SIAF 2013. Je to zároveň príspevok k tohtoročnému 20. výročiu Ozbrojených síl Slovenskej republiky.

Zavítať v stredu, 7. augusta 2013 o 17.00 hod do nákupného centra Europa v Banskej Bystrici sa skutočne oplatí. Bude sa na čo pozerať nielen vo vnútri, ale aj pred ESC. Stíhačka Mig 21, zaparkovaná pred vchodom do Európy sa opäť stane jedinečným lákadlom a neklamným znakom toho, že Medzinárodné letecké dni na Sliači sa blížia. Kto príde v stredu do Európy, ten si okrem skvelej atmosféry odnesie aj nálepky a odznaky s logom Rádia SIAF (107,3 MHz). Tešíme sa na vás!

Tvorba webstránky - WebCreators.sk

webcreators logo

Hrdo poháňa webhosting - HostCreators.sk

Hore