Vzlietnite s nami do výšok!

Nespútaná ľudská túžba lietať, prvé lietajúce stroje, balóny, vzducholode i raketoplány. Od stredovekých čínskych šarkanov, cez vynálezy Leonarda da Vinci, až po vesmírne lety. Poleťte s nami rýchlejšie, vyššie a stále ďalej.

Europa Shopping Center v Banskej Bystrici prináša svojim návštevníkom v mesiaci august 2011 tematickú výstavu LETECTVO. Výstava monitoruje fenomén lietania od prvých leteckých pokusov, cez vojenské nálety, až po pristátie na Mesiaci. Zákazníci centra budú mať možnosť ako prví na Slovensku vidieť a niečo viac sa dozvedieť o histórii lietania, vojenskom letectve počas 2. svetovej vojny a dnes, ale aj o najväčších leteckých katastrofách. Nevynecháme ani športové, dopravné, či vesmírne lety a ich prínos.

Pozvaní sú nie len milovníci lietajúcich strojov a nadšenci histórie, ale aj náhodní okoluidúci, ktorých pripravená expozícia určite zaujme. Výstava bude doplnená modelmi lietadiel, historickými uniformami slovenských letcov a mnohými informáciám, ktoré si nemôžete nechať ujsť. To všetko za podpory Slovenskej leteckej agentúry, organizátora Medzinárodných leteckých dní, Slovak International Air Fest 2011, ktoré sa konajú 27.-28. augusta v priestoroch letiska Sliač.

Navyše pred Europou SC na Vás v nedeľu 31. júla 2011 od 14.30 h čaká niečo, čo tu ešte nebolo. Nechajte sa prekvapiť a vzlietnite s nami do výšok!

Tvorba webstránky - WebCreators.sk

webcreators logo

Hrdo poháňa webhosting - HostCreators.sk

Hore