SIAF 2012 ponúkne zábavu pre malých a veľkých

Pre fajnšmekrov sú Medzinárodné letecké dni na Sliači príležitosťou vidieť unikátne ukážky vzdušnej akrobacie pilotov, technickej dokonalosti stíhačiek či krásy lietajúcich strojov. SIAF 2012  je však skutočnou rodinnou záležitosťou, pretože areál letiska ponúkne zaujímavosti nielen pre znalcov a milovníkov letectva, ale aj pre rodiny s deťmi.

Spoločnosť Microsoft rozloží 1. a 2. septembra na Sliačskom letisku hangár zábavy vybavený hernými konzolami Xbox 360. Malí, veľkí, ale aj celé rodiny si budú môcť oddýchnúť v bezletovej zóne, kde bude pripravených 20 demo stojanov s najnovšími leteckými, automobilovými, akčnými, ale aj športovými hrami, pri ktorých sa poriadne zapotia. Ukážkové obývačky budú vybavené senzorom Kinect, ktorý vás vtiahne do hry ako nikdy predtým, pretože vy ste ovládačom.

Ovládanie telom sa stane hlavným lákadlom na pódiu, kde budú prebiehať pravidelné súťaže o darčeky, ale aj o konzolu Xbox 360 so senzorom Kinect.

Pre viac informácií navštívte oficiálne stránky Xbox 360.

O zábavu pre najmenších sa na Medzinárodných leteckých dňoch postará spoločnosť BCF, s.r.o., ktorá okrem zabezpečenia elektrocentrály  a distribúcie elektriny na SIAF 2012,  financuje  aj zriadenie detského kútika. Rodičia najmenších ratolestí tak nebudú musieť investovať do zábavy svojich detí žiadne peniaze navyše. K dispozícii budú vo vyhradených priestoroch letiska obľúbené skákacie hrady, trampolíny, šmýkačky a mnoho ďalších atrakcií.

Spoločnosť BCF, s.r.o., ktorá je alternatívnym dodávateľom energií, elektrickej energie a zemného plynu, svojim klientom a partnerom pravidelne poskytuje sponzorstvo vo forme zabezpečenia zábavných kútikov pre deti. BCF systematicky  buduje dobré vzťahy s klientami aj prostredníctvom podpory športových a oddychových aktivít. Mnohé mestá, obce či inštitúcie na Slovensku už mali možnosť využiť atrakcie, ktoré spoločnosť v rámci podujatí zabezpečila  pre detských návštevníkov a divákov.

Tvorba webstránky - WebCreators.sk

webcreators logo

Hrdo poháňa webhosting - HostCreators.sk

Hore