Ubytovanie

9. Marec 2017 Región

 

Ubytovanie v súkromí

JÁN KRIŠKA
Kúpeľná 19, Sliač
telefón: 0944 456 340
(kapacita 20 lôžok, 2 - 5 posteľové izby, kuchynka, cena cca. 10 - 15 eur)

Kempovanie

Medzi Sliačom a Veľkou Lúkou sa nachádza kemp vybavený sprchami, toaletami a možnosťou stravovania v bufete Rybárik. Tí, ktorí chcú opekať, môžu využiť ohnisko.

Bližšie informácie:
www.bufetrybarik.sk
dinovci@bufetrybarik.sk
Tel: Zlatka 0905 632974, Milan 0905249808

Hotely

HOTEL KASKÁDY sa za 11 rokov stal obľúbenou dovolenkovou destináciou. Medzi wellness hotelmi na Slovensku patríme medzi najznámejšie. 

Sliač
http://www.hotelkaskady.sk/

 

Hotel Tenis**** je svojím špičkovým vybavením a moderným zariadením správnym miestom pre váš biznis s obchodnými partnermi a tiež pre prázdninový relax rodín s deťmi. Ponúka komfortné ubytovanie v 73 izbách (150 lôžok) vrátane apartmánov. Vychutnajte si kombináciu moderného dizajnu a športovej elegancie našich priestranných a útulných izieb.

Zvolen
http://www.hoteltenis.sk/

 

Hotel The Grand Vígľaš **** je zámocký hotel a miesto, ktoré spája história s luxusnými službami. Vyberte si komnatu zo siedmich kategórií a prežite renesančnú noc pod baldachýnom. Ochutnajte kráľovské raňajky podľa vášho výberu a nechajte sa pozvať na dobovú hostinu s výhľadom na nádvorie zámku.

Vígľaš- Detva
www.grandviglas.com

 

Hotel Academic*** je kombináciou výbornej myšlienky a profesionálneho prístupu. Jeho poloha v centre mesta zabezpečuje komfort a dostupnosť. V hoteli nájdete štýlovú reštauráciu Gallery, piváreň Steak House či cocktail bar Faux Pas poskytujúci neopakovateľný zážitok z barmanského umenia miešaných drinkov.

Zvolen
www.hotel-academic.sk

 

Hotel Poľana*** je business class hotel s jedinečnou polohou hneď vedľa Zvolenského zámku. Leží priamo v centre mesta na začiatku pešej zóny.

Zvolen
www.hotelpolana.sk

 

Hotel Franko je nefajčiarskou zónou s klimatizovanými, modernými a štýlovo zariadenými izbami. O váš komfort sa stará v centre mesta a jeho súčasťou sú aj penzión, reštaurácia a kaviareň.

Zvolen
www.frankohotel.sk

 

Kongres Hotel Dixon**** je ideálnym miestom pre rôzne firemné podujatia, konferencie či školenia. Obklopený zeleňou a s polohou v oddychovej zóne mesta pri letnom kúpalisku a športovo-rekreačnom areáli poskytuje rovnako výborné podmienky aj na aktívny oddych. K hotelu patrí tenisový areál, squashové kurty, wellness centrum, bowlingová hala a termálne bazény.

Banská Bystrica
www.dixon.sk

 

Hotel Národný dom je národnou kultúrnou pamiatkou a nachádza sa hneď vedľa Štátnej opery. Postavili ho v období rozmachu umeleckého hnutia Art Deco. Preto tu môžete precítiť všetko, čo toto umelecké hnutie charakterizuje: luxus, dramatickosť a eleganciu.

Banská Bystrica
www.hotelnarodnydom.sk

 

Hotel Lux*** s mottom „váš domov na cestách" je najznámejším hotelom v meste pod Urpínom. Brány pre svojich hostí otvoril v roku 1970 v krásnom prostredí mestského parku v tesnej blízkosti historického centra.

Banská Bystrica
www.hotellux.sk

 

Hotel Arcade *** v historickom centre Banskej Bystrice stojí priamo na Námestí SNP. Budova hotela pochádza zo 16. storočia a sídli v nej výborná reštaurácia, francúzska bagetéria, cukráreň, ba dokonca aj pekáreň.

Banská Bystrica
www.arcade.sk

 

Urpin City Residence*** je garni hotel, ktorý poskytuje ubytovanie s výhodami hotelovej izby alebo pohodlného apartmánu s kuchynkou. Všetky izby sú zariadené v modernom, útulnom štýle.

Banská Bystrica
www.urpincity.sk

 

Hotel Šachtička v prekrásnom prostredí Nízkych Tatier, v sedle pod Panským dielom, pripomína svojou atmosférou typické alpské hotely. Poskytuje všetko, čo človek potrebuje na oddych, relax a pocit pohody.

Banská Bystrica – Šachtička
www.sachticka.sk

 

Gala Kongres Hotel**** ako kongresový špecialista v srdci Slovenska umožňuje usporiadať akcie rôzneho rozsahu a náročnosti – semináre, firemné prezentácie, kongresy, spoločenské večere, rauty, cateringové akcie a veľmi obľúbené záhradné gril párty.

Banská Bystrica- Hronsek
www.hotelgala.sk

 

Hotel Fuggerov Dvor*** leží uprostred hôr obkolesujúcich Banskú Bystricu v katastri obce Selce. Ubytovanie vo vkusne zariadených apartmánoch a dvojlôžkových izbách s prístelkou.

Banská Bystrica – Selce
www.fuggerov-dvor.sk

 

Hotel Residence**** poskytuje luxusný komfort v najpopulárnejšom lyžiarskom stredisku na strednom Slovenku v Donovaloch. Hotel ponúka ideálne ubytovanie pre rodiny s deťmi, ale aj výborné podmienky na firemné akcie a kongresové účely. To všetko so službami, ktoré uspokoja aj toho najnáročnejšieho zákazníka.

Donovaly
www.residencehotel.eu/sk/

 

Hotel Altenberg v Starých horách dýcha rodinnou atmosférou a okrem ubytovania ponúka saunový svet, masáže, výbornú kuchyňu a komplex ďalších služieb.

Staré Hory
http://www.altenberg.sk/

 

Šport Hotel Donovaly*** je prvým hotelom postaveným v malebnej obci Donovaly. Ponúka kvalitné služby, wellness a izby, ktoré po rozsiahlej rekonštrukcii poskytujú veľkorysý priestor s moderným vybavením.

Donovaly
www.hotelsport.sk

 

Hotel Galileo**** má 26 komfortne zariadených dvojposteľových izieb a 2 dvojposteľové apartmány s možnosťou prístelky. Hotelová reštaurácia je vďaka umeniu šéfkuchára miestom nezabudnuteľných gastronomických zážitkov. Kongresové a wellness služby uspokoja aj najnáročnejších. V hoteli sa nachádza aj golfový 3D trenažér (Golf Blaster).

Donovaly
http://www.galileohotel.sk/

 

Kúpeľný hotel Palace v meste Sliač je obklopený parkom, ponúka termálne kúpele, profesionálne zdravotnícke služby a rôzne procedúry využívajúce silu prírodných liečivých zdrojov.

Sliač
www.spa-sliac.sk

 

Penzióny

Penzión VILLA GREEN sa nachádza v centre kúpeľného mesta Sliač, v srdci Slovenska medzi mestami Banská Bystrica a Zvolen.

Zvolen
http://www.villagreen.sk/

 

Penzión na rôžku

Sliač
http://www.penzionnarozku.sk/sk/

 

Penzión Kúria je rodným domom slávneho architekta Ladislava Hudeca, ktorý v období medzi svetovými vojnami významne ovplyvnil podobu Šanghaja ako „Paríža východu". Navrhol zhruba 60 stavieb v tomto meste, okrem obytných budov aj divadlá, kostoly, nemocnice, banky, školy či hotely. Považuje sa za najvýznamnejšieho zahraničného architekta v Číne toho obdobia.

Banská Bystrica
www.kuria.sk

 

Penzión Boca nájdete priamo v centre mesta. Súčasťou objektu je Bamboo bar, Stella pub, Vipka a Reštaurácia.

Banská Bystrica
www.penzion-boca.sk

 

Penzión Bella je ideálnym miestom na oddych a relax, no obchodní cestujúci tu nájdu aj priestory na porady a semináre. Zregenerovať telo i ducha môžete vďaka masážam, saune, joge či kalanetike. Stravovať sa môžete v blízkej reštaurácii a prístup do penziónu je bezbariérový.

Banská Bystrica
www.penzionbella.sk

 

Penzión Uhlisko spája výhody tichého prostredia a blízkosti k centru Banskej Bystrice.

Banská Bystrica
www.pensionbb.sk

 

Penzión Expo je rodinný penzión v centre mesta s vysokým štandardom ubytovacích služieb.

Banská Bystrica
www.penzionexpo.sk

 

Penzión Olympia ponúka príjemný a pohodlný pobyt v mestskej časti Radvaň.

Banská Bystrica
www.penzionolympia.sk

 

Penzión Pod Pyramídou ponúka rodinné ubytovanie v mestskej časti Kremnička.

Banská Bystrica
www.penzionpiramida.sk

 

Penzión Art Dans Le Parc je rodinný penzión v blízkosti mestského parku, len päť minút chôdze od historického centra Banskej Bystrice.

Banská Bystrica
www.artpension.sk

 

Penzión ALMADA** obklopený zeleňou v príjemnom tichom prostredí neďaleko centra ponúka ubytovanie, reštauračné služby a strážené parkovisko.

Zvolen
www.almada.sk

 

Penzión CLUB symbolizuje nefajčiarske pohodlie a oddych s príjemne a účelne zariadenými izbami a súkromným parkoviskom. Dobrá cena, výborná poloha, príjemná atmosféra.

Zvolen
www.penzionclub.sk

 

Penzión Q*** s reštauráciou a kaviarňou sa nachádza v pomerne tichom prostredí. Ubytovanie ponúka v moderných a príjemne zariadených izbách. V tesnej blízkosti penziónu si môžete pohodlne nakúpiť v hypermarkete.

Zvolen
www.penzionq.sk

 

Hotel*** & Penzión ***Franko v blízkosti centra mesta Zvolen využíva na svoju prevádzku ekologické solárne panely. Má 41 izieb, 86 lôžok a 12 prísteliek, ktoré spĺňajú všetky kritériá európskeho štandardu a sú zárukou pokojného spánku. Štedré raňajky sú grátis.

Zvolen
www.frankohotel.sk

 

Penzión Central** poskytuje ubytovanie v jednolôžkových, dvojlôžkových, trojlôžkových izbách a apartmánoch. Súčasťou penziónu je aj piváreň.

Zvolen
www.centralpenzion.sk

 

Penzión Aira** v historickom centre Zvolena je malý, útulný a obľúbený medzi obchodnými cestujúcimi i turistami.

Zvolen
www.aira.sk

 

Hostel Tourist Zvolen len pár minút od centra mesta je ubytovňou s kapacitou 100 lôžok.

Zvolen
http://www.hostelturist.sk/sk/

 

Penzión Zlatý dukát nájdete v rázovitej obci Zvolenská Slatina. K príjemnej atmosfére s kvalitnými službami máte možnosť kúpiť si tradičnú slovenskú bryndzu v raritnej najstaršej bryndziarni na svete, ktorá je od penziónu len na skok.

Zvolenská Slatina
www.penzionzlatydukat.sk

 

Penzión Villa Golf sa nachádza v centre kúpeľného mesta Sliač. Nepretržitá prevádzka, wi-fi pripojenie, vonkajší bazén, umelý green a odpalisko.

Sliač
www.villagolf.sk

Penzión Klopačka nájdete v historickej budove baníckej klopačky v centre obce Špania Dolina. Klopačka s celoročnou prevádzkou má skvelú kuchyňu a útulné apartmány. Je mimoriadne vhodná pre rodinné a skupinové rekreácie.

Špania Dolina
www.klopacka.sk

 

Penzión Čachovo je od Banskej Bystrice vzdialený iba 5 km. Ponúka dokonalý oddych v každom ročnom období, ale tiež možnosť aktívnej dovolenky v zimnej a letnej sezóne. Usporadúvajú sa tu narodeninové oslavy, svadby, krstiny, stretávky, firemné akcie, školenia, školské výlety či lyžiarske kurzy.

Banská Bystrica- Selce
www.penzioncachovo.sk

 

Penzión Slniečko sa nachádza v krásnom prostredí Kremnických vrchov za obcou Tajov (smer Kordíky). Pre oddych a relax je návštevníkom k dispozícii fitness centrum a sauna.

Tajov
www.penzionslniecko.sk

 

Penzión Holub v centre malebnej dediny Tajov, len pár minút jazdy autom od Banskej Bystrice, ponúka okrem ubytovania aj vlastnú reštauráciu, denný bar a príjemný a ochotný personál.

Tajov
www.penzion-holub.sk

 

Penzión Grajciar je malý rodinný penzión s vychýrenou reštauráciou vzdialený len 15 km od Banskej Bystrice smerom na Brezno.

Lučatín
www.grajciar.sk

Penzión u Hastrmana ponúka príjemné ubytovanie v súkromí pre 20 hostí v malebnej dedinke Riečka, iba 7 km od Banskej Bystrice. Svojím vybavením uspokojí aj náročnejšiu klientelu. K dispozícii sú 4 dvojposteľové izby (2 izby majú balkón) a 3 apartmány.

Riečka
http://www.uhastrmana.sk/

 

Rodinný Penzión Mi-Ma sa nachádza v prekrásnej prírode na úpätí Kremnického pohoria v lesoparku. Oddych a relax tam nájdu predovšetkým rodiny s deťmi. Necelých 5 minút chôdze od penziónu je termálne kúpalisko - akvapark. Kapacita penziónu je 14 lôžok + 2 prístelky v 5 izbách - 2/2, 1/2; 1/2 - malý apartmán, 2/4.

Kováčová
http://www.penzionmima.sk/

 

Penzión Relax poskytuje ubytovanie v centre kúpeľnej obce Kováčová. Penzión má k dispozícií 7 izieb.

Kováčová
www.penzionkovacova.sk

 

Penzión Kamzík sa nachádza 5 kilometrov od Zvolena v obci Lieskovec, ktorou prechádzajú cyklotrasy a bežecké trasy a ponúka zaujímavé turistické možnosti.

Lieskovec
http://www.kamzik-sro.sk/

 

Motel Luteus v príjemnom prostredí neďaleko Zvolena poskytuje ubytovanie v 10 izbách.

Budča
http://www.luteus.sk/

 

Resort Villa 27 v obci Tajov neďaleko Banskej Bystrice ponúka oddych v krásnej prírode s rôznymi možnosťami pre aktívny relax. V rezorte sa nachádza aj golfové ihrisko.

Banská Bystrica - Tajov
http://villa27.sk/

 

Pension St. Maria je rodinný penzión v krásnom prostredí Starohorskej doliny v obci Staré Hory. Okrem ubytovania ponúka aj požičovňu bicyklov na cykloturistiku.

Staré Hory
http://www.pensionstmaria.sk/

 

Penzión Encián poskytuje maximálny komfort jednotlivcom i skupinám počas rôznych druhov pobytov (školenia, firemné a spoločenské akcie). Hostia môžu využiť vírivku s protiprúdom, fínsku a parnú saunu, tepidárium, posilňovňu, ba dokonca si objednať aj masáž.

Donovaly
www.encian.sk

 

Villa Gardenia na Donovaloch patrí k najlepším apartmánovým domom v Nízkych Tatrách. Má moderne zariadené apartmány a wellness.

Donovaly
http://www.villagardenia.sk/

 

Penzión u Marsa v známom lyžiarskom stredisku Donovaly ponúka kompletne vybavené izby a apartmány.

Donovaly
http://www.penzionumarsa.sk/

 

Penzión Limba*** v rekreačnej oblasti Donovaly je vhodný na organizovanie firemných akcií a konferencií.

Donovaly
http://www.limbadonovaly.sk/

 

Penzión Donly v centre lyžiarskeho a turistického centra Donovaly ponúka možnosť oddychu po náročnom dni vo wellness zariadení.

Donovaly
http://www.donly.sk/

 

Villa Glória*** patrí k vyhľadávaným rekreačným zariadeniam na Donovaloch. K dispozícií sú dvojlôžkové, trojlôžkové a štvorlôžkové izby.

Donovaly
http://www.villagloria.sk/

 

Penzión pod Donovalmi má k dispozícií dvojlôžkové, trojlôžkové izby a apartmány.

Staré Hory
http://www.penzionpoddonovalmi.sk/

 

Penzión Dami Sport s piatimi modernými a luxusne zariadenými priestrannými apartmánmi mezonetového typu s výhľadom na hory Národného parku Nízke Tatry je vhodný aj pre najnáročnejšiu klientelu.

Donovaly
www.damisport.sk

 

Rodinný Penzión Sant Bernard*** v pokojnom prostredí malebnej obce Turecká, priamo pod úpätím majestátneho vrchu Krížna (1 574 m n. m.), je postavený v unikátnom rakúskom štýle. Ubytovacia kapacita je 40 osôb. Súčasťou penziónu sú reštaurácia, bar, konferenčné priestory, privátne wellness centrum (fínska sauna, parná sauna, infra kabína, vírivka, terasa so skleným átriom a umelým trávnikom. Penzión Sant Bernard je správny tip na víkendové pobyty, rodinné dovolenky, firemné akcie, konferencie a oslavy.

Staré Hory
www.santbernard.sk

 

Apartmány

Apartmány SLOS v historickom centre Banskej Bystrice sú nadštandardným ubytovaním, kde si každý nájde svoje miesto.

Banská Bystrica
www.ubytovaniebb.sk

 

Angel´s Apartment
Banská Bystrica
www.angelsapartment.sk

Apartmánový dom Triangel sa nachádza priamo na lyžiarskom svahu na Donovaloch.

Donovaly
http://www.triangeldonovaly.sk/

 

Apartmánový dom Magura na konci Donovál poskytuje ubytovanie v apartmánoch vo veľkosti 2 - 8 lôžok.

Donovaly
http://www.maguradonovaly.sk/

 

Autocamping Neresnica
Koliba - Neresnica, camping
Zvolen
www.kolibacamping.lepsiweb.sk

 

Autocamping Tajov
Tajov
www.velkydvor.sk

Tvorba webstránky - WebCreators.sk

webcreators logo

Hrdo poháňa webhosting - HostCreators.sk

Hore