Program

Program Medzinárodných leteckých dní SIAF 2018. Každá zmena programu vyhradená.

- 08:00 - 08:30 -
Lietadlá:

flag
- 08:30 - 08:33 -
Lietadlá:

flag
Paragliding LAA SR 09:33 - 09:58 Paragliding LAA SR
Lietadlá:

flag
MI -171Š 10:00 - 10:15 Mi-35 VS AČR
Lietadlá:

MI -171Š
flag
Saab 105 (Sk60) 10:28 - 10:35 SAAB-105 (Sk60) Švédske vzdušné sily
Lietadlá:

Sk60
kpt. Peter Hedberg, flag
MiG-29 10:40 - 10:45 Vzlet 2x MiG-29 VS OS SR
Lietadlá:

MiG-29
flag
L-39 Albatros 10:45 - 10:50 Vzlet L-39 a MiG-29 VS OS SR
Lietadlá:

L-39 MiG-29
flag
JAS-39 Gripen 10:50 - 10:55 Vzlet JAS-39 VS AČR
Lietadlá:

JAS-39 C
flag
Mi-17 10:55 - 11:00 Vzlet Mi-17 a 2x UH-60 VS OS SR
Lietadlá:

Mi-17 UH-60M
flag
Skupinový prielet MiG-29, L-39, M-171, UH-60, JAS-39 11:06 - 11:16 Skupinový prielet MiG-29, L-39, M-171, UH-60, JAS-39
Lietadlá:

Airbus A 319 Airbus A319CJ JAS-39 C L-39 ...
flag
Pristátia 11:30 - 11:35 Pristátia
Lietadlá:

flag
Airbus A319 OM-BYA 11:40 - 11:55 Airbus A-319, Fokker 100 Letecký útvar MV SR
Lietadlá:

Airbus A319CJ Fokker 100
flag
Agusta A-109 Display Team 11:56 - 12:08 Agusta A-109 Belgických vzdušných síl
Lietadlá:

A109BA
flag
F-16 12:15 - 12:27 F-16 Poľské vzdušné sily
Lietadlá:

F-16
flag
MXS - Zoltán Veres 12:29 - 12:43 MXS Zoltán Véres
Lietadlá:

MXS - Zoltán Veres
Zoltán Veres, flag
MI-35/24 12:49 - 13:04 Mi-35 + Mi-171 VS AČR
Lietadlá:

MI-35/24
flag
C-17 Globemaster 12:54 - 13:04 C-17 Globemaster
Lietadlá:

flag
Tornado 13:06 - 13:13 Panavia P200 Tornado
Lietadlá:

Panavia Tornado
flag
B-25 Mitchell 13:17 - 13:29 B-25 Mitchell, F-4U Corsair Flying Bulls
Lietadlá:

B-25 Chance Vought F4U-4 "Corsair"
Frederic Handelmann, Hans Pallaske, Raimund Riedmann, ... flag
MiG-15 13:38 - 13:50 MiG-15 Czech Flying Legends
Lietadlá:

MiG-15 UTI
flag
Očovskí Bačovia 13:53 - 13:55 Vzlet Očovskí bačovia
Lietadlá:

L-23 Superblaník,Z-137T Agro Turbo
flag
odlet Zoltan Veres 13:55 - 13:57 odlet Zoltan Veres
Lietadlá:

flag
Mi 24 14:03 - 14:18 Mi-24 Poľské vzdušné sily
Lietadlá:

Mi 24
flag
Očovskí Bačovia 14:18 - 14:26 4x L-13 Blaník Očovskí Bačovia
Lietadlá:

L-23 Superblaník,Z-137T Agro Turbo
flag
T-6 Texan 14:29 - 14:41 T-6 Texan
Lietadlá:

T-6 Texan
flag
MiG-29 14:46 - 14:48 Vzlet 2xMiG-29 VS OS SR
Lietadlá:

MiG-29
flag
UH-60M Black Hawk 14:48 - 14:54 UH-60 VS OS SR
Lietadlá:

UH-60M
flag
MiG-29 14:56 - 15:06 2x MiG-29 VS OS SR
Lietadlá:

MiG-29
flag
Extra – 330 LX - Royal Jordanian Falcons 15:10 - 15:25 Royal Jordanian Falcons
Lietadlá:

330 LX
flag
Compact Skydive Team 15:28 - 15:29 Vzlet Compact Skydive Team
Lietadlá:

Compact Skydive Team
flag
C-27 J SPARTAN 15:37 - 15:47 C-27J VS OS SR
Lietadlá:

C-27 J SPARTAN
flag
Compact Skydive Team 15:49 - 15:59 Exhibičné vystúpenia Dynamic in tandem, Diamond, Dragon i Mirror
Lietadlá:

Compact Skydive Team
flag
BO105 C 16:01 - 16:08 Bo-105C Flying Bulls
Lietadlá:

BO105 C
flag
EF-18M Hornet 16:09 - 16:21 F/A-18 Hornet Španielske vzdušné sily
Lietadlá:

EF-18M
kpt. Juan F. Herrera, flag
8 x Alpha Jet - Patrouille de France 16:38 - 17:13 Patrouille de France
Lietadlá:

8 x Alpha Jet - Patrouille de France
pplk. Gauthier DEWAS, kpt. Julien LE PAGE, kpt. Michaël JOST, ... flag
Extra E-300 - Pytlík 17:16 - 17:31 Extra 330 František Pytlík
Lietadlá:

E-300
flag
JAS-39 Gripen 17:32 - 17:44 JAS-39 Gripen VS AČR
Lietadlá:

JAS-39 C
flag
Dušan Šamko Viper SD4 17:45 - 17:55 SD-4 Viper
Lietadlá:

Dušan Šamko Viper SD4
Dušan Šamko, flag
L-29 Delfín 17:57 - 18:10 L-29 Delfín Slovenské krídla
Lietadlá:

L-29 Delfin
flag
Paragliding LAA SR 09:00 - 09:25 Paragliding LAA SR
Lietadlá:

flag
8 x Alpha Jet - Patrouille de France 10:15 - 10:25 Odlet PdF
Lietadlá:

8 x Alpha Jet - Patrouille de France
flag
MiG-29 10:25 - 10:30 Vzlet 2x MiG-29 VS OS SR
Lietadlá:

MiG-29
flag
L-39 Albatros 10:39 - 10:44 Vzlet L-39 a MiG-29 VS OS SR
Lietadlá:

L-39 MiG-29UB
flag
JAS-39 Gripen 10:44 - 10:49 Vzlet JAS-39 VS AČR
Lietadlá:

JAS-39 C
flag
Mi-17 10:49 - 10:54 Vzlet Mi-17 a 2x UH-60 VS OS SR
Lietadlá:

Mi-17 UH-60M
flag
Skupinový prielet MiG-29, L-39, M-171, UH-60, JAS-39 11:00 - 11:10 Skupinový prielet MiG-29, L-39, M-171, UH-60, JAS-39
Lietadlá:

Airbus A 319 Airbus A319CJ JAS-39 C L-39 ...
flag
Pristátia 11:13 - 11:18 Pristátia
Lietadlá:

flag
Airbus A319 OM-BYA 11:34 - 11:49 Airbus A-319, Fokker 100 Letecký útvar MV SR
Lietadlá:

Airbus A319CJ Fokker 100
flag
MiG-15 11:50 - 12:02 MiG-15 Czech Flying Legends
Lietadlá:

MiG-15 UTI
flag
Tornado 12:03 - 12:10 Panavia P200 Tornado
Lietadlá:

Panavia Tornado
flag
MI-35/24 12:13 - 12:28 Mi-24 Poľské vzdušné sily
Lietadlá:

MI-35/24
flag
Saab 105 (Sk60) 12:29 - 12:36 SAAB-105 (Sk60) Švédske vzdušné sily
Lietadlá:

Sk60
kpt. Peter Hedberg, flag
EF-18M Hornet 12:40 - 12:52 F/A-18 Hornet Španielske vzdušné sily
Lietadlá:

EF-18M
kpt. Juan F. Herrera, flag
MI -171Š 12:54 - 13:09 Mi-35 VS AČR
Lietadlá:

MI -171Š
flag
Extra E-300 - Pytlík 12:57 - 13:12 Extra 330 František Pytlík
Lietadlá:

E-300
flag
C-27 J SPARTAN 13:12 - 13:22 C-27J VS OS SR
Lietadlá:

C-27 J SPARTAN
flag
JAS-39 Gripen 13:23 - 13:35 JAS-39 Gripen VS AČR
Lietadlá:

JAS-39 C
flag
prilet L410 13:35 - 13:40 prilet L410
Lietadlá:

flag
Extra – 330 LX - Royal Jordanian Falcons 13:43 - 13:58 Royal Jordanian Falcons
Lietadlá:

330 LX
flag
Compact Skydive Team 13:58 - 13:59 Vzlet Compact Skydive Team
Lietadlá:

Compact Skydive Team
flag
Skyper - Dušan Šamko 14:00 - 14:10 Skyper
Lietadlá:

Skyper - Dušan Šamko
Dušan Šamko, flag
. 14:11 - 14:13 .
Lietadlá:

flag
BO105 C 14:17 - 14:24 Bo-105C Flying Bulls
Lietadlá:

BO105 C
flag
Compact Skydive Team 14:24 - 14:34 Exhibičné vystúpenia Dynamic in tandem, Diamond, Dragon i Mirror
Lietadlá:

Compact Skydive Team
flag
T-6 Texan 14:34 - 14:46 T-6 Texan
Lietadlá:

T-6 Texan
flag
MiG-29 14:46 - 14:48 Vzlet 2xMiG-29 VS OS SR
Lietadlá:

MiG-29
flag
MiG-29 14:50 - 15:00 2x MiG-29 VS OS SR
Lietadlá:

MiG-29
flag
UH-60M Black Hawk 15:07 - 15:13 UH-60 VS OS SR
Lietadlá:

UH-60M
flag
B-25 Mitchell 15:20 - 15:32 B-25 Mitchell, F-4U Corsair Flying Bulls
Lietadlá:

B-25 Chance Vought F4U-4 "Corsair"
Frederic Handelmann, Hans Pallaske, Raimund Riedmann, ... flag
. 15:32 - 15:34 .
Lietadlá:

flag
MI-35/24 15:37 - 15:52 Mi-35 + Mi-171 VS AČR
Lietadlá:

MI-35/24
flag
Odlet CZE T-6 Texan 15:52 - 15:54 Odlet CZE T-6 Texan
Lietadlá:

flag
Dušan Šamko Viper SD4 16:07 - 16:17 SD-4 Viper
Lietadlá:

Dušan Šamko Viper SD4
Dušan Šamko, flag
Agusta A-109 Display Team 16:19 - 16:31 Agusta A-109 Belgických vzdušných síl
Lietadlá:

A109BA
flag
F-16 16:33 - 16:45 F-16 Poľské vzdušné sily
Lietadlá:

F-16
flag
Očovskí Bačovia 16:46 - 16:48 Vzlet Očovskí bačovia
Lietadlá:

L-23 Superblaník,Z-137T Agro Turbo
flag
Odlet 1x B-25 Mitchell 1x F-4U 16:48 - 16:50 Odlet 1x B-25 Mitchell 1x F-4U
Lietadlá:

flag
MXS - Zoltán Veres 16:54 - 17:08 MXS Zoltán Véres
Lietadlá:

MXS - Zoltán Veres
Zoltán Veres, flag
odlet SD-4 Viper 17:08 - 17:10 odlet SD-4 Viper
Lietadlá:

flag
Očovskí Bačovia 17:10 - 17:18 4x L-13 Blaník Očovskí Bačovia
Lietadlá:

L-23 Superblaník,Z-137T Agro Turbo
flag
L-29 Delfín 17:20 - 17:33 L-29 Delfín Slovenské krídla
Lietadlá:

L-29 Delfin
flag
Odlet MXS 17:45 - 17:47 Odlet MXS
Lietadlá:

flag
. 17:47 - 17:50 .
Lietadlá:

flag
Prílet 6D6543  2.9. 19:30LT 19:25 - 19:35 Prílet 6D6543 2.9. 19:30LT
Lietadlá:

flag
odlet 2.9. 20:20LT 20:15 - 20:25 odlet 2.9. 20:20LT
Lietadlá:

flag
- 20:25 - 20:30 -
Lietadlá:

flag
- 20:30 - 20:35 -
Lietadlá:

flag

Tvorba webstránky - WebCreators.sk

webcreators logo

Hrdo poháňa webhosting - HostCreators.sk

Hore