Akreditácia spotterov

Akreditácia spotterov je spustená 

S potešením oznamujeme, že sme otvorili akreditačný proces pre spotterov na SIAF 2019. O pridelenie spotterskej akreditácie môžete požiadať vyplnením a odoslaním formulára najneskôr do piatku 26. júla 2019, 12:00 hod.

Prosíme, dbajte na dôkladné vyplnenie akreditačného formulára. Nezabudnite uviesť ukážky Vašej práce prostredníctvom linkov na webové stránky, kde publikujete Vaše výstupy, prípadne linkov na publikované výstupy z predchádzajúcich ročníkov SIAF.

Na formuláre odoslané po uzávierke nemusí byť prihliadané. Odoslanie formulára neznamená automaticky pridelenie akreditácie. V Mediálnom tíme SIAF budeme postupne posudzovať každú prijatú žiadosť a informáciu o tom, či Vám bola akreditácia udelená, Vám pošleme po uzavretí akreditačného procesu a posúdení všetkých žiadostí, najneskôr do nedele 28. júla 2019.

Počet spotterských vstupov je limitovaný. V prípade, že Vám bude akreditácia schválená, je potrebné zakúpiť si spotterskú vstupenku prostredníctvom odkazu, ktorý Vám pošleme e-mailom. Spotterská vstupenka zahŕňa denné vstupné, parkovanie na mieste pre médiá a vstup do vyhradenej spotterskej
zóny.

Tvorba webstránky - WebCreators.sk

webcreators logo

Hrdo poháňa webhosting - HostCreators.sk

Hore