VIP VSTUPENKY

24. Jún 2019

VYCHUTNAJ SI SIAF POHODLNE  Z VIP ZÓNY

VIP VSTUPENKY UŽ V PREDAJI:

!Počet VIP lístkov do zóny VIP SIAF 2019 je limitovaný (kapacita 684 miest) a sú dostupné len online na predpredaj.sk.

Zmenili sme koncepciu VIP zóny. Pridali sme krytý stan, zväčšili priestor a služby a to všetko aby sme zvýšili váš komfort. VIP zóna sa nachádza v najatraktívnejšej časti letiska a privíta všetkých držiteľov VIP vstupeniek welcome drinkom a obedom. V cene VIP vstupenky je zahrnutý aj VIP príjazd na letisko s komfortným parkovaním hneď pri letisku a osobitným vchodom do vyhradenej arény. VIP lístok ďalej zahŕňa pitný režim počas dňa, samostatný detský kútik, na ktorý bude dohliadať kvalifikovaný pracovník. Detský kútik bude ponúkať kreatívne činnosti pre Vaše ratolesti, oddychovú zónu a maľovanie na tvár . Dostanete aj suveníry s leteckou tematikou, vyhotovenie spomienkovej fotografie na počkanie zdarma i možnosť využívať špeciálne keramické toalety. Pre VIP hostí nie je predpísané žiadne špeciálne oblečenie. Jednodňová vstupenka do zóny VIP SIAF 2019

 Jednodňová vstupenka do zóny VIP SIAF 2019

sobotanedela

 

Deti do 6 rokov (rok narodenia 2013) bez nároku na vlastné sedenie majú vstup zdarma. Od 7 rokov sa platí plné vstupné a dieťa dostane vlastné sedenie.

Vstup pre deti je povolený len v sprievode rodiča alebo zákonného zástupcu staršieho ako 18 rokov s platnou VIP vstupenkou a s dokladom o veku dieťaťa (ideálna je karta poistenca). V prípade, že záujemca o vstup zdarma nepreukáže vek dieťaťa, nebude mu voľný vstup uznaný.

VIP vstupenka zahŕňa:

Nemusíš sa trápiť kde si sadneš. Každý VIP vstupenka má vlastné sedenie na tribúne s postupnou eleváciou aby ti nik nezavadzal vo výhľade. 

VIP sa nachádza v strede diváckej zóny hneď pri pristávacej a vzletovej dráhe. Je to naozaj VIP priestor, ktorý patrí len vám. Z tejto časti uvidíte všetko! 

Pre držiteľov VIP vstupeniek sme pripravili pohodlný príjazd z rýchlostnej cesty. Táto cesta je pre bežných návštevníkov zatvorená. 

O tom že ste naozaj VIP svedčí aj fakt, že parkujete hneď vedľa vstupu do letiska (450 m). Najbližšie ako sa dá!

Aby ste neodišli len so zážitkami, dostanete od nás aj malé suveníry - 1 x Remove before flight, 1 x Šnúrka na krk SIAF, 1 x Nášivka SIAF, 1 x Omaľovanka Slovak Air Force + pastelky.

   

SIAF je celodenná akcia a určite počas dňa vyhladnete. Vo VIP máte v cene aj obed. Pripravíme vám jednoduchý ale chutný obed. Pre tých čo nemôžu ani na sekuntu opustiť tribúnu bude k dispozícii: vyprážaný bravčový rezeň v žemli s  cézar  šalátom a hranolky. Pre tých čo si radi posedia a vychutnajú obed s dlhšou prestávkou budú k dispozícii: grilované kuracie prsia, zemiakové hranolky a coleslaw šalát.

SIAF je dlhý, a ak vyjde krásny slnečný deň (čo určite vyjde J) je dobré dodržiavať pitný režim. Ak máte vstupenku VIP, vo svojej zóne máte nápoje (čapovaná kofola, čapované pivo, káva) počas celého dňa zadarmo.

Pri vstupe vás privítame malým welcome drinkom – chladeným prossecom. 

Ak budete aj napriek obedu hladný, alebo si budete chcieť dopriať niečo viac, v rámci VIP bude pre vás vlastná gastro zóna so špeciálne zvýhodnenými cenami.
V nej si budete môcť pochutnať na jedlách ako

  • Guláš z hovädzieho a bravčového mäsa, chlieb
  • Vyprážaný bravčový rezeň v žemli s  cézar  šalátom
  • Hot dog, BBQ omáčka, kyslá uhorka, crunchy cibuľa
  • Grilované kuracie prsia, zemiakové hranolky, coleslaw šalát
  • Nealko 

Zrušili sme dress code. Takže vás čakáme v tom, v čom sa cítite naozaj pohodlne. 

Náš partner EPSON, vám vo fotokútiku vytvorí a daruje aj fotografiu z tohto jedinečného podujatia, aby ste mali peknú spomienku do vášho albumu.

Myslíme aj na deti. Vyčlenili sme pre ne samostatný priestor, kde im zadarmo namaľujeme niečo pekné na tvár a kde môžu tráviť svoj čas.

Aby ste sa vyhli davom na WC, má vaša zóna vlastné, špeciálne toalety. Ich návšteva stojí naozaj za to. Na chvíľu zabudnete aj na fakt, že ste na letisku. 

Grafické znázornenie SIAF 2019 VIP zóny:

Cena vstupenky bez DPH 54.17 - €, DPH 20% 10.83.- €, cena spolu: 65.- €

Cena vstupenky bez DPH 50. - €, DPH 20% 10.- €, cena spolu: 60.- €

Ak máte otázky napíšte na vipsiaf@siaf.sk

Tvorba webstránky - WebCreators.sk

webcreators logo

Hrdo poháňa webhosting - HostCreators.sk

Hore