5 dôvodov prečo si zapnúť livestream SIAF 2020!

Koniec augusta už tradične patrí nadšencom letectva a leteckej techniky. Všetci sme sa tešili na osobné stretnutie na leteckej základni Sliač, no okolnosti prinútili organizátorov rýchlo jednať a zmeniť plány tak, aby si všetci fanúšikovia Medzinárodných leteckých dní SIAF prišli na svoje. Už o pár dní si budete môcť pozrieť historicky prvý livestream Medzinárodných leteckých dní SIAF 2020 online. Prinášame vám 5 dôvodov prečo by ste 29. augusta 2020 mali byť súčasťou SIAF-u 2020 aj vy!

1.    Unikátne zábery z histórie leteckých dní od roku 1995

Organizačný tím Medzinárodných leteckých dní pre vás pripravil 36 letových ukážok z celej histórie leteckých dní na Slovensku. V programe nájdete ukážky zo SIAD 1995 aj 1997. Fenomenálne zábery na vás čakajú však aj z celej histórie Medzinárodných leteckých dní SIAF. Tento bohatý program, zaujímavé diskusie a hostia na vás čakajú poslednú augustovú sobotu od deviatej rána. Viac na www.siaf.sk/program

2.    Skvelí hostia

Každoročne je bohatý letový program doplnený aj o zaujímavé hovorené vstupy na pódiu. Tento rok to nebude inak. Počas 10. ročníka Medzinárodných leteckých dní SIAF 2020 online medzi hosťami bude slovenská letecká akrobatická skupina Biele Albatrosy, ďalej prídu členovia klubu Aero Vodochody, piloti a technici leteckej základne Sliač či generálny riaditeľ Medzinárodných leteckých dní SIAF Hubert Štoksa. Do štúdia príde aj minister obrany Jaroslav Naď a veliteľ Vzdušných síl Ozbrojených síl Slovenskej republiky brigádny generál Ľubomír Svoboda. Nadšenci leteckej akrobacie si určite prídu na svoje aj počas rozhovoru s fenomenálnym pilotom Zoltánom Vérešom, ktorého dobre poznáte zo sliačskeho neba. Pilot Martin Šonka predviedol ukážkovú pilotáž aj na Medzinárodných leteckých dňoch v rokoch 2013 a 2019. V roku 2013 získal aj Cenu Slovenskej leteckej agentúry za najlepšiu letovú ukážku civilného a športového letectva na stroji Extra 300. Do štúdia príde ako hosť aj Ivan Hůlek  dvojnásobný držiteľ Superkings Trophy, ktorú získal v rokoch 1995 a 1998 za svoj výkon v sólovej akrobacii bojových stíhačiek na najväčšom európskom leteckom podujatí International Air Tatoo Victory Air Show v anglickom Fairforde.V súčasnosti je stabilným členom organizačného tímu SIAF – výkonný riaditeľ MLD SIAF Ten bude komentovať svoj výkon na MiG-29 zo SIAD 1995.

3.    Atraktívne ceny

Tento rok si s livestreamom Medzinárodných leteckých dní SIAF 2020 online môžete zasúťažiť o darčeky od generálneho partnera Lockheed Martin, darčekové poukážky od spoločnosti Planeo Elektro a portálu darčekovo.sk ako aj nákup od spoločnostiFann parfumeria Taktiež môžete získať pitný režim od partnerov Urpiner a Budiš, ale aj zážitkovú jazdu od Škoda Slovensko či atramentové tlačiarne od spoločnosti Epson. Milovníci hier majú možnosť zabojovať o herné konzoly X-box. So SIAF-om môžete súťažiť online na Facebooku a Instagrame.Odvážlivci majú možnosť súťažiť aj o lety v stíhačke. Táto tradičná súťažmá byť poďakovaním za dobrovoľnú podporu, ktorú môžete vyjadriť vo forme zakúpenia online vstupenky na livestream v rozličných cenových reláciách. Hlavný mediálny partner Rádio Vlna prinesie taktiež súťaž o ďalší let stíhačkou. Každoročne radi odmeňujeme našich fanúšikov, neváhajte a zapojte sa aj vy z pohodlia domova, jednoducho a online.

4.    Profesionálne pripravený televízny prenos

Koncept livestreamu má formu televízneho štúdia. Uvidíte to najlepšie z tímovej, ale aj sólovej akrobacie. K dispozícií budú dve štúdiá na Akadémií umení v Banskej Bystrici. Z hlavného štúdia vás bude sprevádzať moderátor Ján Žgravčák, ktorý bude počas celého prenosu viesť zaujímavé rozhovory s pozvanými hosťami. Z druhého štúdia budeme počuť komentátora, ktorý je dlhodobo súčasťou Medzinárodných leteckých dní SIAF, ale aj Festivalu letectva. Je ním Anton Zelenaj. Organizátori pripravujú špičkový zážitok všetkým nadšencom letectva.


5.    Jedinečný festival online

Na príprave livestreamu sa podieľa 20 ľudí. Starajú sa o logistiku, mediálne, technické a obchodné zabezpečenie tohto každoročného leteckého sviatku. Vďaka nim a ich niekoľkomesačnej práci siužv sobotu 29. augusta 2020 pozriete livestream na webovej stránke www.siaf.sk, Facebooku a Youtube Medzinárodných leteckých dní.Livestream, SIAF 2020 bude tvorený bohatým programom a profesionálnou scénou, ktorá sa buduje takmer dva dni. Live stream bude pre všetkých zadarmo a však dobrovoľným finančným príspevkom môže prispieť a podporiť nielen nás, ale časť výťažku vyzbieranej sumy pôjde na rekonštrukciu poškodeného lietadla L – 39 Albatros a budete zaradení do súťaže o atraktívne ceny. 

Sledovať STREM môžeš v sobotu TU.

29. augusta 2020 sa od deviatej na vás tešíme počas najväčšieho leteckého sviatku. Tento rok bude online a zadarmo. Buďte s nami aj tento rok na 10. ročníku Medzinárodných leteckých dní SIAF 2020 online! Bude to veľkolepé!

Tvorba webstránky - WebCreators.sk

webcreators logo

Hrdo poháňa webhosting - HostCreators.sk

Hore