Najlepšia rozlúčka s prázdninami? To je SIAF 2014!

Najväčšia letecká udalosť roka sa každoročne spája aj s končiacimi sa prázdninami. Ak chcete vašim ratolestiam pripraviť nezabudnuteľné prekvapenie, zoberte ich na Medzinárodné letecké dni SIAF 2014. Zatiaľ čo sa vy budete nadchýnať umením pilotov na sliačskom nebi a špičkovou technikou na zemi, vaše deti si budú môcť vyskúšať množstvo atrakcií – svet zábavy s BCF, farebný svet s Kofolou, dobrodružstvo s Algidou, ale aj Xbox fan arénu s Microsoftom. Lákavý víkendový program si jednoducho nemôžete nechať ujsť!

Príďte sa zabaviť do detskej zóny s BCF!

Stabilný a silný partner MLD SIAF prináša aj tento rok nejednu zábavku pre vaše deti. Po celý čas im bude k dispozícii veľký fun park so skákacími hradmi a šmýkačkami. Zábavný park pre dievčatá a chlapcov bude príjemným oddychom a odreagovaním sa. Na skákacích hradoch a šmýkačkách zažijú množstvo zážitkov a budú môcť súťažiť so svojimi rovesníkmi.

X-Box fun aréna od Microsoftu

Jednou z najväčších atrakcií bude iste prezentácia spoločnosti Microsoft, ktorá pre návštevníkov postaví celý hangár plný hracích konzol Xbox 360. Pre hráčov bude pripravených niekoľko stojanov s konzolami, kinectové zóny, vyhradené pódium pre Dance Central a Nike Fitness. Navyše budete môcť vyskúšať nové konzoly Xbox ONE a nový Kinect 2.0 ešte pred oficiálnym začiatkom ich predaja. Microsoft prinesie aj nové hry Forza Motorsport 5, Kinect Sports Rivals, RYSE a veľa iných. Počas podujatia sa môžete zapojiť do súťaží o vecné ceny a hry, príslušenstvo ku konzolám či tričká.

Svet dobrodružstiev s Algidou

S Algidou vás čaká zábava, oddych, skvelé nanuky a množstvo zaujímavých atrakcií! Dobrodružstvo zažijete, ak prejdete čarovnou Algida Bránou. Oddýchnete si pri pekných rozprávkach, vychutnáte si Maxove dobrodružstvá. V Algida stane tým najmenším namaľujú hostesky na tvár čokoľvek, čo si budú priať a zmenia ich na nepoznanie.

Farebný svet s Kofolou

Vstúpte do rozprávkovej atmosféry cirkusu, v ktorom sa sny stávajú skutočnosťou. Namiesto bieleho stanu na vás čaká farebné cirkusové šapitó, v ktorom si načapujete Kofolu do pohára vyrobeného z čistého ľadu. Namiesto pitia „na stojáka" si budete môcť posedieť na drevenej tribúne, z ktorej budete mať Medzinárodné letecké dni ako na dlani. Príjemná obsluha vám Kofolu ochotne prinesie a ak budete chcieť, stanete sa aj vy súčasťou cirkusového sveta. Môžete si vyskúšať žonglovanie alebo jazdu na jednokolke.

 

Tvorba webstránky - WebCreators.sk

webcreators logo

Hrdo poháňa webhosting - HostCreators.sk

Hore