Vaše otázky a odpovede v jednej kocke!

7. Jún 2021 Aktuality

Keďže sa nás denne pýtate na organizačné veci okolo MLD SIAF 2021, tu je zopár užitočných informácií, ktoré vám určite dajú viaceré odpovede.

Každý jeden deň od vás dostávame nespočetné množstvo otázok, čo si na jednej strane nesmierne vážime, na druhej strane prosím pochopte, že nie na všetky vieme a dokážeme aktuálne odpovedať. Táto „covidová“ situácia je nová, ako pre vás, tak aj pre nás a ako každý určite viete, veci sa menia a vyvíjajú každým dňom inak. Preto sme si pripravili pre vás niekoľko bodov či okruhov, aby ste nadobudli ostrejšie kontúry ohľadne organizácie MLD SIAF 2021, 4.-5. september 2021, letecká základňa Malacky/Kuchyňa.

Covidové opatrenia

Je viac ako pochopiteľné, že opatrenia, spojené s Covid-19, stále menia svoju formu a je to „živý vírus“, pri ktorom nevieme čo očakávať. Preto dávať definitívne stanoviská, či budete pri vstupe na SIAF 2021 potrebovať PCR alebo antigénový test, je nateraz predčasné a odpovede nepoznáme ani my. Takisto nevieme teraz povedať, že ak budú testy potrebné, aké staré môžu byť, či stačí potvrdenie od zamestnávateľa atď. Všetky definitívne pravidlá budú teda zverejnené až v mesiaci AUGUST, pretože podmienky nezávisia od nás, ale od pandemickej situácie vo svete a hlavne na Slovensku. Podľa aktuálnych augustových pravidiel sa bude tiež nastavovať kapacita letiska, no už teraz vás môžeme ubezpečiť, že letecká základňa Malacky/Kuchyňa je obrovská, takže o svoje miesto sa rozhodne báť nemusíte. Všetko prispôsobíme tak, aby boli dodržané opatrenia a aj to, aby boli spokojní naši návštevníci.

V prípade zrušenia akcie kvôli pandemickej situácii vám bude organizátor vstupné vracať a o svoje financie za žiadnych okolností neprídete.

VIP lístky

Ohľadne VIP lístkov dostávame veľmi veľa otázok a nateraz vám môžeme sľúbiť, že ich predaj spustíme koncom mesiaca JÚL až začiatok mesiaca AUGUST. Dôvodom posunutého predpredaja je fakt, že v tomto termíne budeme poznať podmienky či pravidlá pandémie Covid-19  a s tým náležité opatrenia. Týka sa to hlavne kapacity VIP, formy občerstvenia či sedenia. Nezostáva nám preto nič iné, ako čakať do tohto termínu.

Novinkou na MLD SIAF 2021 bude tribúna na sedenie pre návštevníkov, no s predajom vstupeniek musíme taktiež počkať do termínu koniec mesiaca JÚL až začiatok mesiaca AUGUST. Táto forma vstupeniek v sebe nezahŕňa občerstvenie a je určená iba na sedenie pre návštevníkov SIAF-u.

Doprava na letisko

Otázky ohľadne dopravy (autom, autobusom či vlakom) na letisko, sa budeme venovať v špeciálnej sekcii NÁVŠTEVNÍCI na našej webovej stránke www.siaf.sk. Tam nájdete presne rozpísané spôsoby dopravy, súradnice, všetky pravidlá spojené s dopravou. Táto sekcia tiež „ožije“ v mesiaci AUGUST.

Čo sa týka stanového mestečka, tak to bude samozrejme návštevníkom k dispozícii pred bránou vstupu na SIAF od 3.-6. septembra 2021. Tento priestor bude pre všetkých zdarma.

Program na MLD SIAF

Nateraz uverejňovať program nemá význam, pretože tieto informácie môžeme „vypustiť“ do svete až dva týždne pred samotným začiatkom MLD SIAF 2021, kedy budeme mať potvrdené od účastníkov, že ich letecká technika je v poriadku a skutočne na sto percent priletí.

Lietadlá na SIAF-e

Všetky lietadlá, ktoré prisľúbili účasť na Medzinárodných leteckých dňoch budeme uverejňovať od polovice mesiaca JÚN na stránke www.siaf.sk v sekcii LIETADLÁ.

Kúpa vstupeniek

Predaj vstupeniek je nateraz len v online priestore cez našu stránku www.siaf.sk alebo cez www.predpredaj.sk . Prikladáme aj konkrétne linky na kúpu vstupeniek, kde máte v popise všetky informácie, kto má aké právo na výšku vstupného, od koľkých rokov potrebujú vstupné aj deti... Všetky informácie nájdete tu: https://www.siaf.sk/navstevnici/vstupenky/

Kúpa vstupeniek len cez tieto linky:

https://www.siaf.sk/vstupenka.html alebo https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/medzinarodne-letecke-dni-siaf-2021/

Novinári a spotteri

Pravidelne nás oslovujú aj ľudia z mediálnej brandže ohľadne akreditácie. Samozrejme myslíme aj na vás, no akreditačný formulár pre novinárov bude k dispozícii až v polovici mesiaca AUGUST, rovnako ako aj vstupenky pre spotterov. Stačí len sledovať naše sociálne siete alebo našu oficiálnu stránku www.siaf.sk.

Stánkový predaj, gastro a suveníry

Povolenie na zriadenie predajného miesta udeľuje organizátor podujatia a všetky doteraz poslané žiadosti NEAKCEPTUJEME. Na stránke www.siaf.sk bude vytvorený formulár na registráciu stánkového predaja. Na túto organizáciu bude určený špeciálny manažér, ktorý sa tomu bude intenzívne venovať. Spúšťanie registrácie sa taktiež odštartuje v mesiaci AUGUST z vyššie uvedených dôvodov ohľadne „covidových“ pravidiel.  

Tvorba webstránky - WebCreators.sk

webcreators logo

Hrdo poháňa webhosting - HostCreators.sk

Hore