Najpočetnejšie zastúpenie leteckej techniky bude z Českej republiky!

2. Jún 2021 10 Aktuality

Medzi stálych hostí MLD SIAF patrí už tradične Česká republika, ktorá u nás opakovane predstavuje najviac leteckej techniky. Inak tomu nebude ani tento ročník!

Organizátori Medzinárodných leteckých dní SIAF chcú pre svojich návštevníkov to najlepšie z leteckého sveta a svoj priestor tu naplno využijú aj Vzdušné sily Armády Českej republiky, čomu sa úprimne veľmi tešíme. Z reakcie Českej republiky je zrejmé, že nadšenie nie je len z našej strany...

„Vzdušné sily Armády Českej republiky sa už tradične veľmi tešia na tohtoročný SIAF, na ktorom plánujeme predviesť celý svoj Display TEAM pre sezónu 2021. Z dôvodu pandémie Covid-19 bola tohtoročná príprava pilotov Armády Českej republiky, rovnako ako to bolo aj v iných krajinách, poznačená obmedzeným  výcvikom. V súčasnosti však finišujú certifikácie pilotov a Display TEAM bude pripravený zúčastniť sa domácich a zahraničných Airshow,“ prezradil nám MAJ. Zbyněk Abel za VzS AČR.

Ohúria

Na leteckej základni Malacky/Kuchyňa uvidíme zo Vzdušných síl Armády Českej republiky dynamickú ukážku JAS-39 Gripen, dynamickú ukážku vrtuľníka Mi-171Š spolu s Mi-24/35 Hind v novom „šate“. Takisto vás na SIAF-e neminie ukážka vrtuľníka W3A a za obdiv bude tiež určite stáť statická ukážka transportného lietadla C-295 CASA.

„Fajnšmekrov“ istotne ohúri aj dynamická ukážka dvojice L-159 ALCA. Podľa indícií chcú opäť predviesť prepad letiska aj s pyrotechnickou podporou, čiže Česká republika určite nesklame a už teraz sa na nich tešíme.

 

Tvorba webstránky - WebCreators.sk

webcreators logo

Hrdo poháňa webhosting - HostCreators.sk

Hore