Aerosalón pozýva

26. August 2018 5 Aktuality

Už po tretí raz  otvorí návštevníkom počas Medzinárodných leteckých dní svoje brány jedinečný Aerosalón. A aj vďaka stému výročiu československého letectva, ktoré si podujatím pripomíname bude znovu o čosi atraktívnejší.

Na ploche Aerosalónu nájdu milovníci letectva hlavne športové lietadlá československej výroby - Zlín 43, Zlín 142, L 13 Blaník a mnoho iných. Z novodobých lietadiel sa odprezentujú lietadlá ako Viper od firmy TOMARK Prešov, PS 28 Cruiser a Bristel z Českej Republiky. Vipery a Bristely sa predvedu v rôznych variantách a kamuflážach.Samozrejmosťou bude odborný technický doprovod lietadiel, kde sa  záujemcovia budú môcť spýtať na čokoľvek o vystavovanej technike.

Návštevníci by si určite nemali nechať ujsť vrtuľník AK 1-3  a vírnik Gyrocopter X  z Poľska. Nebude chýbať ani celá plejáda malých športových zariadení, najmä od Slovenskej federácie ultraľahkého lietania.

Budúci piloti môžu zároveň v Aerosalóne získať informácie o tom, ako a kde začať s lietaním. Okrem toho sa predstavia aj naše letecké školy z  Trenčína, Košíc a Žiliny, ktoré poskytnú všetkým záujemcom informácie o štúdiu.

Určite je z čoho vyberať, a preto pozývame návštevníkov do AEROSALÓNU, ktorý sa tento rok bude nachádzať  v sektore A.

Tvorba webstránky - WebCreators.sk

webcreators logo

Hrdo poháňa webhosting - HostCreators.sk

Hore