Asbis vám prináša vysokú úroveň komfortu

9. August 2015 3 Aktuality

Anjel strážny vo vašom aute

Chystáte sa autom na dovolenku, veľa cestujete alebo iba potrebujete väčší pocit istoty aj v každodennej premávke, ktorá prináša množstvo nepredvídateľných situácií? Potom je čas na kúpu  kamery s videorekordérom. Novinka od Prestigio, RoadRunner 570GPS, spoľahlivo zdokumentuje dianie na ceste a v prípade potreby vám poslúži ako „očitý svedok“. Pri neštandardnej zmene jazdného pruhu, ku ktorej často dochádza z dôvodu ospalosti, vás upozorní na hroziace nebezpečenstvo.

So zmyslom pre detail

RoadRunner 570GPS  nahráva pomocou čipsetu Ambarella A7 a obrazového snímača Aptima CMOS s rozlíšením 3,0 Mpx  videá vo Full HD kvalite. Vďaka tomu dokážete v prípade potreby  identifikovať aj také dôležité detaily, ako sú napríklad poznávacie značky. Funkcia nočného videnia zase umožňuje automatickú úpravu svetelnej citlivosti aj pri zhoršených svetelných podmienkach.  Kombinácia 170-stupňového zorného uhla a 10-násobného digitálneho zoomu sa postará o detailné video nahrávky a takmer panoramatické zorné pole, takže situáciu na ceste mate kompletne pokrytú. Na prezeranie záznamu môžete použiť 2,7-palcový displej s vysokým rozlíšením, alebo   zariadenie pomocou výstupu HDMI pripojiť k monitoru, televízoru či systému domáceho kina. Road Runner570GPS  má tiež výstup USB 2.0 pre pripojenie počítača alebo notebooku, čo uľahčuje prenos súborov s video nahrávkami.

Záznam vždy v bezpečí

Kamera podporuje nahrávanie na kartu microSD s kapacitou až do 32 GB. Navyše je vybavená progresívnou technológiou detekcie pohybu, ktorá umožňuje šetriť úložný priestor. V takomto režime sa nahrávanie spustí len vtedy, keď je zaznamenaný nový pohyb. Vďaka cyklickému nahrávaniu sa nemusíte obávať nedostatku miesta pre váš záznam, pretože kamera vždy automaticky prepíše najstaršie súbory. Pri náhlom zabrzdení, rozbiehaní alebo náraze, senzor G automaticky zaznamenáva a chráni kritickú video nahrávku. Vďaka tejto funkcii dôležité súbory nebudú cyklickým nahrávaním premazané.

Pohodlná práca s nahrávkou

Kamera  je vybavená GPS senzorom,ktorý sleduje rýchlosť, zrýchlenie a geolokáciu a umožnuje tieto dáta ukladať spoločne s videozáznamom. Pri prezeraní nahraného videa potom môžete použiť software pre videoprehrávač videa na PC  a systém prepojí vašu cestu s mapami Google. Získate tým detailný prehľad o vašom pohybe priamo na mape.Na prezeranie záznamu môžete použiť 2,7-palcový displej s vysokým rozlíšením, alebo   zariadenie pomocou výstupu HDMI pripojiť k monitoru, televízoru či systému domáceho kina. Road Runner570GPS  má tiež výstup USB 2.0 pre pripojenie počítača alebo notebooku, čo uľahčuje prenos súborov s video nahrávkami.

 Pre nedočkavých

Otravuje vás čakanie? Napríklad kým váš tablet načíta nové fotky, video z dovolenky či stiahne najnovšie vydanie Madam Evy? Prestigio MultiPad Consul 7008  4G s operačným systémom Android 4.4 KitKat to zvládne za okamih. Vďaka 4G modulu môže využívať momentálne najrýchlejšiu mobilnú sieť a v prípade potreby zabezpečí jej zdieľanie aj na iných zariadeniach. Štvorjadrový procesor Qualcomm® Snapdragon™ 410  je zárukou vysokého výkonu, plynulého chodu aplikácií aj úspornej spotreby. Oči poteší príjemný IPS displej s uhlopriečkou 8 palcov a HD rozlíšením. V čiernom prevedení ho kúpite aj u operátora O2, elegantný biely zase exkluzívne v Orange za cenu od 1 eura.

Viac informácií na www.prestigio.sk

Tvorba webstránky - WebCreators.sk

webcreators logo

Hrdo poháňa webhosting - HostCreators.sk

Hore