Vážení návštevníci,

Letisko Sliač bude sprístupnené verejnosti v dňoch 29. - 30. augusta 2015, v čase od 08:00 hod. Začiatok letových ukážok je naplánovaný na 10:00 hod., predpokladaný koniec o 17:00 hod. Predbežný program nájdete tu. Organizátor si vyhradzuje právo na jeho zmenu.

Čo si vziať so sebou:

  • preukaz poistenca (aj pre sprevádzané deti!)
  • občiansky preukaz, resp. iný identifikačný doklad

Ďalej odporúčame nezabudnúť:

  • slúchadlá pre naladenie Rádia SIAF (107,3 MHz)
  • pokrývku hlavy
  • opaľovací krém
  • ochranu sluchu
  • ďalekohľad
  • pršiplášť
  • skladaciu stoličku alebo piknikovú deku

Pred odchodom na Medzinárodné letecké dni SIAF 2015 si nezabudnite pozrieť aj sekciu čo nebrať na SIAF.

V areáli letiska bude pre návštevníkov pripravené Informačné centrum, rýchla zdravotná pomoc, stánky s občerstvením, predajné miesta s leteckými suvenírmi, hygienické zariadenia, rodinná zóna. Prehľadnú orientáciu v areáli podujatia zabezpečí informačný systém a situačné mapy letiska.

Vstupenky

Návštevníci si ich môžu zakúpiť na predpredaj.sk alebo v deň  podujatia priamo pri vstupných bránach na letisko.

Ako na SIAF

Prístupové komunikácie na Medzinárodné letecké dni SIAF 2015 budú vyznačené dopravným značením. Organizátor SIAF 2015 upozorňuje návštevníkov, že napriek maximálnej snahe zabezpečiť bezkolíznu dopravu je nevyhnutné počítať s viacerými dopravnými obmedzeniami. Pri plánovaní optimálnej trasy je preto potrebné počítať so zdržaním a vytváraním kolón na  prístupových komunikáciách. Prosíme vás, aby ste na Letisko Sliač vyrazili z domu vo väčšom časovom predstihu. Návštevníkom, ktorí budú na Sliač prichádzať automobilmi odporúčame, aby počúvali správy dopravného servisu Rádia SIAF (107, 3 MHz) a na základe aktuálnych informácií volili optimálnu trasu.

Parkovacie plochy

Pre návštevníkov sú pripravené mimo areálu letiska Sliač. Parkovanie v týchto zónach je bezplatné. Z jednotlivých parkovísk bude na letisko premávať bezplatná kyvadlová doprava. Označené motorové vozidlá prevážajúce osobu so zdravotným postihnutím, môžu využiť vyhradené parkovisko oproti vstupu do Letiska Sliač, a.s.. Na parkovisko sa dostanete po ceste I/69 od Banskej Bystrice aj od Zvolena.

Dávajte pozor na svoje ratolesti!

Pri vstupe do areálu letiska dostane každé dieťa špeciálny náramok, na ktorom bude uvedené telefónne číslo kontaktnej osoby, resp. zákonného zástupcu dieťaťa. V prípade straty dieťaťa bude uvedené telefónne číslo využité na potrebnú identifikáciu a vyhľadanie.

La Patrouille de France SIAF 201503:20

Newsletter

Priamo do schránky?
Návštevníci
WebCreators Banner
Enjoy travel